Tomasz Gąsior odchodzi z Widzew Łódź Futsal

11 grudnia 2022, 14:47 | Autor:

Tuż przed rozpoczęciem wczorajszego spotkania Widzewa Łódź Futsal z Rekordem Bielsko-Biała miała miejsce smutna uroczystość. Swój ostatni mecz przed własną publicznością w widzewskich barwach rozegrał bowiem Tomasz Gąsior, który odchodzi z łódzkiego klubu.

Urodzony w 1998 roku zawodnik trafił do Widzewa właśnie z Rekordu Bielsko-Biała, którego jest wychowankiem. Z tym klubem w latach 2016-2020 czterokrotnie zdobywał tytuły Mistrza Polski i dwukrotnie sięgał po Puchar Polski.

Do łódzkiej drużyny trafił w sezonie 2020/21 i był jej bardzo ważnym zawodnikiem. Łącznie w czerwono-biało-czerwonych barwach rozegrał 51 meczów, w których zdobył 21 bramek. Przed rozpoczęciem wczorajszego meczu został uhonorowany za występy w Widzewie.

Młody futsalista opuszcza łódzki klub z powodów osobistych i wraca do Bielska-Białej. Życzymy powodzenia w dalszym życiu i karierze!

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kacper
1 rok temu

Jeszcze zagra w ostatnim meczu w tej rundzie w Chojnicach , ale fakt bardzo szkoda tego zawodnika , zawsze uśmiechnięty i serdeczny do kibiców.

Odpowiedź do  Kacper
1 rok temu

Wspaniały zawodnik Szkoda ze odchodzi ale takie jest życie Powodzenia dziękujemy za wszystko

2
0
Would love your thoughts, please comment.x