Widzewiacy zaczynają kolejny tydzień treningów

12 grudnia 2022, 10:35 | Autor:

Choć zima za oknami w pełni, piłkarze Widzewa rozpoczynają drugi tydzień treningów. Jak informuje oficjalna strona klubu widzew.com, zawodnicy łódzkiego klubu będą trenować codziennie, a mikrocykl zakończy sobotni sparing z pierwszoligową drużyną.

Futboliści czerwono-biało-czerwonych wrócą do zajęć już dzisiaj. Ze względu na złe warunki atmosferyczne i fatalny stan boisk, decyzją sztabu szkoleniowego trening odbędzie się w hali przy ul. Małachowskiego. Początek jednostki treningowej o godzinie 15:00.

Jutro widzewiacy trenować będą przed południem, najprawdopodobniej na boisku przy ul. Sępiej, ale ostateczna decyzja odnośnie miejsca treningu zostanie podjęta jutro. Od środy do piątku widzewiacy ponownie korzystać będą z obiektów treningowych w Wiśniowej Górze, a wszystkie treningi będą mieć miejsce przed południem.

Mikrocykl treningowy zostanie zakończony w sobotę drugim meczem sparingowym. Spotkanie kontrolne z Chojniczanką Chojnice rozpocznie się o godzinie 13:00 na boisku w Wiśniowej Górze. Szansę występu w drugim sparingu wciąż ma Jan Krzywański z Legionovii Legionowo, który ma trenować z drużyną do końca tygodnia.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zychu
1 rok temu

Jeżeli transfer Ramireza wypali plus ten reprezentant Łotwy to znak, że Widzew ewidentnie zamierza się bronić przed spadkiem… z trzeciego miejsca w tabeli.

Kamil
Odpowiedź do  Zychu
1 rok temu

Dobre miejsce w tabeli =duża kasa.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x