Prezes Widzewa odwiedził II Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

12 grudnia 2022, 16:17 | Autor:

W ostatnim czasie nie brakuje akcji inicjowanych przez klub, które mają na celu promowanie Widzewa Łódź wśród młodzieży. W większości przypadków wiodącą rolę odgrywają piłkarze, choć dziś głównym bohaterem był prezes klubu – Mateusz Dróżdż, który odwiedził II LO im. Gabriela Narutowicza w Łodzi.

Do położonej na Starym Widzewie szkoły sternik klubu udał się wraz z rzecznikiem prasowym – Marcinem Tarocińskim. Tematem lekcji były wyzwania dzisiejszego rynku, które są w obecnych czasach stawiane przed młodymi ludźmi. Prezes opowiadał o swojej pracy w klubie, zarządzaniu nim oraz wielu innych aspektach z tym związanych. Nie zabrakło interakcji z uczniami oraz wspólnych zdjęć na zakończenie zajęć. Szef spółki wpisał się również do kroniki prowadzonej przez placówkę.

Przypomnijmy, że to już nie pierwszy raz, gdy wspomniana szkoła angażuje się we współpracę z czterokrotnym Mistrzem Polski. Przed kilkoma laty funkcjonowała tam klasa objęta patronatem klubu z al. Piłsudskiego, dzięki czemu uczniowie nie raz odbywali zajęcia z pracownikami klubu, a nawet mieli okazję zwiedzać Serce Łodzi. Miejmy nadzieję, że wiele takich spotkań jeszcze przed nami!

Foto: facebook.com/dwojkalodz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x