Widzewiacy odwiedzili Rawę Mazowiecką

13 grudnia 2022, 15:42 | Autor:

Akcja #WidzewOnTour po raz kolejny pokazała swoją siłę i niezwykle duży zasięg. Wczoraj, w Rawie Mazowieckiej, w jednej z sal kinowych doszło do spotkania kibiców z reprezentantami klubu z al. Piłsudskiego. Na miejscu pojawiła się rzesza niemal 300 kibiców, w tym duża grupa najmłodszych sympatyków czerwono-biało-czerwonych.

Ostatnie w tym toku tego typu przedsięwzięcie zostało zorganizowane przy wsparciu Budżetu Obywatelskiego, miejskich radnych oraz kibiców zaangażowanych w działalność miejscowego fan clubu. Gośćmy zgromadzonej licznie publiczności byli prezes klubu Mateusz Dróżdż, rzecznik prasowy klubu Marcin Tarociński, trener Janusz Niedźwiedź i Marek Hanousek wraz z Patrykiem Stępińskim, którzy reprezentowali pierwszą drużynę czterokrotnego Mistrza Polski.

Jak miało to miejsce podczas wcześniejszych tego typu spotkań, reprezentanci RTS byli do dyspozycji kibiców, odpowiadali na ich pytania i opowiadali o wielu aspektach związanych z Widzewem. Na koniec nie zabrakło wspólnych zdjęć, rozdawania autografów i różnych gadżetów – w tym okazjonalnych szalików, które otrzymali wszyscy uczestnicy imprezy. Można być pewnym, że to nie ostatnia akcja tego typu zwłaszcza, że klub zachęca już do kontaktu kolejne zainteresowane podmioty, gdyż wiosną ma ruszyć jej kolejna edycja. Zgłoszenia można wysyłać na adres [email protected].

Foto: Marcin Bryja/widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
zxc
1 rok temu

Zdjęcie 10 na 10

Piotr
1 rok temu

Petarda, brawo

Jacek
1 rok temu

Sentyment do Rawy Maz.Dziadek z Żelechlinka ja Łódź Piotrkowska,Brava panowie z Rawy potrzymujecie rodzinne Widzewskie tradycje

pio
1 rok temu

I wszystko jasne. Brawa z UK.

Marcin
1 rok temu

Klasa!!!

B69
1 rok temu

Po raz kolejny kibice Widzewa pokazali siłę.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x