WTM Awards 2022 – powraca nasz plebiscyt!

13 grudnia 2022, 19:10 | Autor:

Rok 2022 był dla Widzewa Łódź niezwykle udany pod wieloma względami. Z tej okazji postanowiliśmy odkurzyć nasz plebiscyt Widzewskie Trofea Mistrzów – WTM Awards! Druga edycja rozpocznie się już jutro. Dziś prezentujemy kategorie, w jakich będzie można oddawać swój głos. Tym razem będzie ich aż dziewięć!

Po sukcesie pierwszej odsłony zabawy w 2019 roku zaniechaliśmy tworzenia kolejnych. Z jednej strony covidowe znużenie, z drugiej kiepska atmosfera wokół klubu, nie zachęcały do tego typu przedsięwzięć. Postanowiliśmy jednak wrócić do plebiscytu i mamy nadzieję, że przypadnie on do gustu również Wam.

Nazwa nawiązuje do znanych na całym świecie nagród w dziedzinie teledysków. Widzewskie Trofea Mistrzów – WTM Awards 2022, bo tak brzmi pełna nazwa plebiscytu, swoim zasięgiem obejmować będzie cały mijający rok. Skupiać będziemy się jednak na wydarzeniach pozytywnych, których w mijających dwunastu miesiącach na szczęście nie brakowało. Wkrótce przedstawimy kibicom nominacje naszej Redakcji do WTM Awards 2022 w dziewięciu kategoriach, wybór zwycięzcy pozostawiając jednak Wam. Przez najbliższe tygodnie na łamach WTM pojawiać się będą ankiety, a każda z nich trwać będzie pięć dni. W ten sposób wyłonionych zostanie dziewięciu laureatów, których ogłosimy na koniec zabawy.

Wyniki ankiet będą przez cały czas trwania głosowania nieznane dla uczestników, aby moment ich przedstawienia był ciekawszy. Po ogłoszeniu rezultatów, co nastąpi w przededniu meczu z Pogonią Szczecin, zwycięzcom wręczymy pamiątkowe wyróżnienia, w formie oprawionych grafik. O tym, kiedy to się stanie, poinformujemy później.

Poniżej prezentujemy wszystkie kategorie. W nawiasie znajdują się daty, w jakich trwać będzie głosowanie w każdej z nich. Pierwsze już jutro!

1. NAJWIĘKSZA POZYTYWNA PRZEMIANA (14.12 – 18.12)
Nagroda dla piłkarza, który w ciągu minionego roku przeszedł największą pozytywną przemianę. Wybierzecie w tej kategorii osobę, która na przestrzeni mijających dwunastu miesięcy zanotowała zdecydowany progres w swojej grze.

2. NAJLEPSZA ATMOSFERA I DOPING NA DOMOWYM MECZU (19.12 – 23.12)
Mecz, podczas którego „Serce Łodzi” zabiło najmocniej. Walka o zwycięstwo powinna być bardzo zacięta, bo spotkań z wyjątkowych dopingiem było wiele. Tym razem wśród nominacji będą wyłącznie starcia ligowe.

3. NAJWIĘKSZE POZYTYWNE ZASKOCZENIE (24.12 – 28.12)
Piłkarz, który w ostatnich dwunastu miesiącach zaskoczył najbardziej, oczywiście z pozytywnej strony. Możemy zdradzić, że tym razem tylko dwóch spośród nominowanych przyszło do klubu latem, a pozostała trójka występowała przy Piłsudskiego już wiosną.

4. NAJŁADNIEJSZY GOL (29.12 – 02.01)
Kolejna z kategorii, w której rywalizacja o pierwsze miejsce będzie bardzo zacięta, bo 2022 rok był bogaty w piękne, strzelane przez widzewiaków gole. Który zasłuży na miano najbardziej wyjątkowego?

5. NAJLEPSZY MECZ (03.01 – 07.01)
Tym razem bierzemy pod uwagę aspekty sportowe. Który z tegorocznych meczów był w wykonaniu podopiecznych Janusza Niedźwiedzia najlepszy? Decyzję pozostawimy Wam.

6. NAJLEPSZY PIŁKARZ (08.01 – 12.01)
Pięciu kandydatów, ale zwycięzca będzie tylko jeden. Kto w 2022 roku był najlepszym piłkarzem Widzewa? Wydaje się, że faworyt do zdobycia tego tytułu jest jeden, ale ostateczną decyzję podejmą Czytelnicy.

7. NAJLEPSZY WYJAZD (13.01 – 17.01)
Nowa kategoria, w której wybierzecie najlepszy wyjazd w mijającym roku. Liczyć się będą atmosfera, doping czy inne wrażenia, towarzyszące rzeszom fanatyków goszczących na stadionach I ligi oraz Ekstraklasy.

8. NAJLEPSZA OPRAWA MECZU (18.01 – 22.01)
To był udany rok w wykonaniu ultrasów Widzewa, którzy zaprezentowali kilka ciekawych opraw, także podczas spotkań wyjazdowych. Która z nich była najefektowniejsza? Wybór z całą pewnością nie będzie należał do najłatwiejszych!

9. NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIE (23.01-26.01)
Wiele się działo w mijającym roku. Były to wydarzenia zarówno pozytywne, jak i negatywne, choć w naszym plebiscycie skupiamy się tylko na tych pierwszych. Które z nich wywarło największy wpływ na losy Widzewa?

OGŁOSZENIE WYNIKÓW (27.01.2023)

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
B69
1 rok temu

Jeśli mowa o zabawach i konkursach to dorzućmy do tego TYPERA od nowej rundy. Z tego co wiem, to wielu ludzi jest chętnych w to pograć.

roberto
1 rok temu

Czytając te kategorie od razu odżyły wspomnienia tego udanego, ciekawego, widzewskiego roku.
Ale największym jednak wspomnieniem, że ciary nadal chodzą po plecach, jest te 5 ostatnich minut z meczu z Podbeskidziem.
Pamiętam jak słońce wyszło zza chmur i oświetliło boisko, wtedy pomyślałem sobie, że ten mecz na pewno się dla nas dobrze skończy.

Last edited 1 rok temu by roberto
2
0
Would love your thoughts, please comment.x