Obóz dobiegł końca, ale praca będzie trwać

9 lipca 2024, 19:28 | Autor:

Wtorek był ostatnim dniem pobytu piłkarzy Widzewa na zgrupowaniu w Opalenicy. Po zaliczeniu jednostki treningowej i zjedzeniu posiłku, czerwono-biało-czerwoni udali się w podróż do Łodzi. Co mają w planach w kolejnych dniach?

Najczęściej po powrocie z obozu, drużyna dostawała od sztabu szkoleniowego parę dni wolnego. Poza domem przebywali przecież od ubiegłego poniedziałku, więc z pewnością chcieliby pobyć nieco z bliskimi. Nie będzie jednak na to czasu, bo już w środę zawodnicy spotkają się na zajęciach ponownie. Na godzinę 10:30 na Łodziance zaplanowano kolejny trening, który będzie przedłużeniem rozpoczętego wczoraj mikrocyklu. Przy Małachowskiego widzewiacy ćwiczyć będą także w czwartek.

Jak już pisaliśmy, w piątek podopieczni Daniela Myśliwca rozegrają ostatni w letnim okresie przygotowawczym mecz sparingowy, a ich przeciwnikiem w Legia Training Center w Książenicach będzie właśnie trzeci zespół ubiegłego sezonu w Ekstraklasie. Dopiero po nim drużyna dostanie wolne i to wcale niemałe, bo potrwa aż trzy dni. Do pracy RTS wróci w przyszły wtorek, rozpoczynając przygotowania do inauguracyjnego spotkania w Mielcu.

Sparing z Legią bez kibiców

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Michi
3 dni temu

Ryan,obóz pracy? ;)

Marek
3 dni temu

A gdzie Naoastnik za Sancheza…Gdzie pieniądze za sprzedanych..

Rafik
Odpowiedź do  Marek
2 dni temu

Ty na pewno ani zlotowki z tego nie zobaczysz,wiec niech cie o to glowa nie boli

gerwazy
3 dni temu

Takie życie – jedni pracują, a inni wiecznie się op…ją – „dyrektorze sportowy”: dziękujemy za jak zwykle powalające okno transferowe w Widzewie…

Lehvandal
3 dni temu

Hilary Gong na Transfermarkcie nadal ma 52% szans (wiem że to tylko dywagacje) na transfer ale ten koleś wg statysyk to bramkostrzelny jest że tak powiem hipotetycznie. Ostatnio coś ukłuł ale to i tak nie ma rewelacji.

waldi
3 dni temu

a napastnika jak niema to niema…..myślą że napastnik z 2 ligi to wystarczy

nody64
3 dni temu

a ja się pytam kto dla NAS będzie strzelał brameczki!!!

Andrzej
Odpowiedź do  nody64
2 dni temu

Sobol i Rondić – a co?

Marek
3 dni temu

Bez napastnika….nic nie pogramy..

gerwazy
3 dni temu

W kwestii pracy – to gdzie wzmocnienia tzw. dyrektorze sportowy?… Bo jak zwykle Widzew należy do najmniej aktywnych w oknie transferowym.

lolek
Odpowiedź do  gerwazy
2 dni temu

A po co ma byc aktywny jak wszystko grało i zajął dobre 9 miejsce ????????????????????????? Ty byś zaraz pół składu pewnie wymieniał żeby coś popsuć

11
0
Would love your thoughts, please comment.x