Niedziela w Opalenicy (video)

9 lipca 2024, 12:50 | Autor:

Drużyna Widzewa zakończy dziś pobyt na zgrupowaniu w Opalenicy i wróci do Łodzi. Tymczasem na kanale klubowej telewizji w serwisie YouTube pojawił się kolejny video blog, przedstawiający obozowe życie. Tym razem materiał pochodzi z niedzieli.

Jak czerwono-biało-czerwonym minął tamten dzień? Dość specyficznie, ponieważ zamiast normalnych treningów, mieli zaplanowane inne aktywności oraz regenerację po meczu kontrolnym z Banikiem Ostrawa. Zobaczcie sami, co przygotowała Widzew TV!

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
3 dni temu

Kolejna Niedziela ..bez niego napastnika..MASAKRA

ZAWSZE TYLKO WIDZEW
3 dni temu

Ale ten Giki to małomówny,normalnie mruk. Ale serio, Rafał to stary, doświadczony wyga, i dobrze wie, że równie ważna jak aspekty czysto sportowe, jest dobra atmosfera , i sam stara się takową wprowadzać. Zresztą sam o tym wspominał w jednym z poprzednich widzewskich filmów. Imad też niezły gaduła, i wesoły gość. Ogólnie dobrze, że jest sporo tych relacji z przygotowań, nie muszą one być specjalnie długie, ważne aby były w miarę reguralne. Fajnie się to ogląda, można choć trochę przyjrzeć się nowym nabytkom. Tak trzymać Widzew Tv. Pozdrawiam wszystkich kibiców RTS, którzy tak ja, nie mogą się doczekać emocji związanych… Czytaj więcej »

2
0
Would love your thoughts, please comment.x