Prezentacja drużyny i koszulek 17 lipca

9 lipca 2024, 22:03 | Autor:

Rozgrywki 2024/2025 zbliżają się coraz większymi krokami. Widzew wejdzie w niego w nieco zmienionym kształcie, jeśli chodzi o sytuację kadrową, a także w nowych koszulkach meczowych. Wkrótce nadarzy się okazja do przedstawienia kibicom jednego i drugiego.

Tradycyjna przedsezonowa prezentacja drużyny odbędzie się pięć dni przed pierwszym spotkaniem o punkty. Widzewska społeczność spotka się w środę, 17 lipca, a lokalizacją wydarzenia będzie tym razem Fuzja, czyli zrewitalizowany teren po dawnych zakładach znanego łódzkiego fabrykanta, Karola Scheiblera. Będzie to tym samym kolejne wyjście poza „Serce Łodzi”. W przeszłości prezentacje odbywały się m.in. w EC-1, a przed rokiem na Księżym Młynie. „Domem Widzewa jest Serce Łodzi, ale nie boimy się wychodzić poza jego progi. Jesteśmy jedynym ekstraklasowym klubem w mieście i staramy się wykorzystywać jego atuty, przy okazji udowadniając, że nie brakuje w niej atrakcyjnych przestrzeni” – powiedział cytowany przez klubową witrynę prezes Michał Rydz.

Impreza rozpocznie się już o godz. 15:00, by fani mogli spędzić w swoim towarzystwie więcej czasu. Przewidziano atrakcje dla całych rodzin: strefy gastronomiczne, produkty oficjalnego sklepu czy konkursy z nagrodami. Kulminacyjny moment, czyli prezentacja zawodników i sztabu szkoleniowego, zaplanowany został na symboliczną godz. 19:10. Później piłkarze oraz trenerzy będą do dyspozycji kibiców, którzy z pewnością nie omieszkają zrobić sobie ze swoimi bohaterami pamiątkowego zdjęcia czy zdobyć ich autograf – czytamy na widzew.com.

Kontynuowany będzie też pomysł z jednoczesną premierą nowych „meczówek”. Poprzednie trykoty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, które przerosło oczekiwania włodarzy RTS. Część fanów musiało więc uzbroić się w cierpliwość i nieco poczekać na zamówioną koszulkę. Miejmy nadzieję, że tym razem rozczarowanych nie będzie, a do gustu wszystkim przypadnie też strona wizualna nowych strojów.

Zaplanowaną na 17 lipca prezentację poprowadzą widzewski spiker i rzecznik prasowy, w osobie Marcina Tarocińskiego, któremu towarzyszyć będzie znany prezenter Damian Bąbol. Zapraszać do Fuzji nikogo raczej specjalnie nie trzeba.

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Polska
3 dni temu

Oby herb był w tradycyjnych barwach na wszystkich koszulkach.

Maliniak
Odpowiedź do  Polska
2 dni temu

Najważniejsze żeby był na klacie (sercu), a nie barku…

Mario
2 dni temu

Brawo klub! Fajny pomysł, do tego D. Bąbol, który jest jednym z nas. Naprawdę super

Dee
2 dni temu

A kiedy prezentacja nowego napastnika? Teoretycznie jakiejś środki otrzymaliśmy za Sancheza i Ciganiksa. Mówi się że jest to około 1,2-1,5 mln euro. Nie mówię żeby całość przeznaczać na nowego gracza ale można zrobić jakiś transfer gotówkowy za 500-700 tys. euro lub też pozyskać gracza z wolnego rynku i dać mu określoną kwotę za podpis. Sezon tuż, tuż a będziemy mało poważni jak Sobol to będzie to zastępstwo za Sancheza. Oczywiście liczę na Huberta ale do graczy którzy grali dwa poziomy rozgrywkowe niżej mam dużo dystansu. Patrz przykład Firleja ze Znicza Pruszków którego pozyskał Ruch, potem Puszcza. Firlej miał niemalże takie… Czytaj więcej »

Last edited 2 dni temu by Dee
beka
Odpowiedź do  Dee
2 dni temu

Jak będziesz miał te 500-700 tys euro to wtedy pogadamy a nie będziesz mówił komuś co ma robić ze swoimi pieniędzmi.

Marek
Odpowiedź do  beka
2 dni temu

To nie są czyjeś prywatne pieniądze tylko klubu..

Marek
2 dni temu

Ciekawe jakiego napastnika zaprezentują za Sancheza..nie możliwe abyśmy grali bez wzmocnienia tej linii..

lolek
Odpowiedź do  Marek
2 dni temu

Jest Sobol i Rudnic ,rozumisz już jakiego ???? Pomocnicy tez potrafią kopnąć piłke tak aby wpadła do bramki nie tylko napastnik to potrafi

Marek
Odpowiedź do  lolek
2 dni temu

Nisko mierzysz..I się nie znasz..dwóch napastnikow w drużynie.. to się źle skonczy..

Motyla
Odpowiedź do  lolek
2 dni temu

Kto to jest Rudnic?

Balu
2 dni temu

gdzie są wzmocnienia ??? ja się pytam!!!

ZIZOU20
Odpowiedź do  Balu
2 dni temu

beda jak bedzie słaby poczatek sezonu a na to sie zanosi z tymi niby wzmocnieniami!

12
0
Would love your thoughts, please comment.x