Odszedł jeden z nas…
6 stycznia 2012, 11:42 | Autor: Ryan
Nowy rok dla Widzewiaków z Ozorkowa zaczął się bardzo przykro. 2 stycznia o czwartej nad ranem zmarł Maciej Pięta, młody fanatyk Widzewa. Chłopak od kilku lat cierpiał na raka wątroby, miewał przerzuty. Stracił przytomność i przetransportowano go karetką do szpitala, w którym niestety zmarł. W tym roku kończyłby 14 lat…
Jeździł na mecze Widzewa, drużyny którą kochał od malucha i pragnął oddać jej swoje życie. Był świetnym chłopakiem, miał przed sobą całe życie. Posiadał wielką wiarę, że uda mu się wyzdrowieć. Był odwiedzany przez starszych kibiców i wraz z bratem obdarowany gadżetami, przy odwiedzinach bardzo się cieszył, chociaż ledwo mówił to dziękował nam za przybycie. Pogrzeb odbył się 5 stycznia na Starym Cmentarzu w Ozorkowie.
W ostatniej drodze śp.Maćkowi towarzyszyła masa ludzi, wśród nich było wielu Widzewiaków.
Po pogrzebie spotkała nas niesamowita sytuacja, słowa matki Maćka: ”Nie wiecie jaką mu radość sprawiliście, nie chciał żeby koledzy przychodzili i widzieli Go w takim stanie, ale jak Wy przyszliście i daliście mu prezent był tak szczęśliwy i został pochowany ze smyczką którą dostał od was…”
Będziesz na zawsze w naszej pamięci !!!
MACIEK NIGDY NIE ZAPOMNIMY ! 1998-2012 !
FC Ozorków







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska