XX finał WOŚP – aukcje sztabu KUTNO
6 stycznia 2012, 14:57 | Autor: RyanJuż 8 stycznia kolejny, XX w historii, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze zbierane są pod hasłem „Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.” Jak co roku FC Kutno aktywnie uczestniczy w zbiórce, a jego członkowie czynnie działają w sztabie WOŚP w Kutnie. Zachęcamy do udziału w aukcjach na allegro, z których dochód zostanie przekazany na w/w cel. Znaleźć tam można wiele ciekawych pamiątek – koszulek, smyczek, biletów, proporczyków itp.
Aukcje dostępne są pod linkiem:
http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auc … gr_id=3919







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska