Organizacyjnie przed meczem z GKS
19 września 2015, 22:24 | Autor: RyanPiłkarze Widzewa po raz pierwszy w tym sezonie będą występowali w roli gospodarza na stadionie Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ul. Milionowej 12. Jeśli organizacja oraz przebieg meczu będą miały spokojny charakter, łodzianie będą mogli dłużej korzystać z gościnności SMS.
Kierując się chęcią wzorcowego zorganizowania imprezy, szefowie klubu zaapelowali do kibiców o możliwie szybkie pojawienie się na obiekcie i kierowanie do brak wejściowych. Te zostaną otwarte o godz. 14:00. Wejście dla fanów zlokalizowane będzie od strony ulicy Kilińskiego (punkt nr 1 na mapce), natomiast od ulicy Milionowej na stadion wejdą dziennikarze oraz osoby posiadające zaproszenia VIP (punkt nr 2).
Osoby, które nie będą mogły obejrzeć meczu na żywo, WTM zaprasza do śledzenia Relacji LIVE!








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska