Ośmiu piłkarzy zadebiutowało w Widzewie
20 marca 2016, 12:54 | Autor: RyanWe wczorajszym meczu z Zawiszą w barwach Widzewa zadebiutowało aż ośmiu nowych zawodników. Sześciu z nich wybiegło w podstawowym składzie, a dwóch weszło jeszcze z ławki rezerwowych. Jedynie dla Roberta Kowalczyka nie był to premierowy występ.
Debiuty mają za sobą: Bartłomiej Gromek, Kamil Tlaga, Przemysław Rodak, Krzysztof Możdżonek, Mariusz Zawodziński, Kamil Bartosiewicz oraz Patryk Strus i Michał Bondara. Najmilej konfrontację z ekipą z Pajęczna zapamięta Tlaga, autor pierwszego gola. Błysnęli też Rodak i Zawodziński, którzy zanotowali po asyście.
Na możliwość zaprezentowania się przed łódzką publicznością czeka jeszcze graczy: Michał Choroś, Kacper Bargieł, Sebastian Kaczyński, Tomas Pochyba oraz Daniel Bończak . Sebastian Zieleniecki, ze względu na uraz, będzie musiał uzbroić się w większą cierpliwość.








Zagłębie Lubin
Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska