Ostatni trening przed meczem. Kto pojedzie do Sosnowca?

7 sierpnia 2021, 12:55 | Autor:

Ostatni trening przed niedzielnym meczem z Zagłębiem Sosnowiec odbyli dziś wczesnym popołudniem piłkarze Widzewa Łódź. W ośrodku na Łodziance zameldowało się łącznie dwudziestu trzech zawodników, a więc nieco mniejsza liczba niż w poprzednich dniach.

Przy ul. Małachowskiego zabrakło Mateusza Malca i Dawida Owczarka, którzy oddelegowani zostali na jutrzejsze spotkanie rezerw z Włókniarzem Zelów. Z drużyną w pełnym wymiarze pracował z kolei Daniel Villanueva. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, decyzja co do jego przyszłości w Widzewie powinna zapaść jeszcze dzisiaj.

Zajęcia były podporządkowane już bezpośrednio niedzielnemu starciu z Zagłębiem. Łodzianie ćwiczyli schematy, które mają funkcjonować podczas zawodów. Nie zabrakło też pracy nad stałymi fragmentami gry. W ostatniej części od głównej grupy odłączeni zostali Mateusz Ludwikowski, Patryk Mucha oraz testowany Hiszpan, więc ich w Sosnowcu zabraknie.

W kadrze na jutrzejszy mecz powinno się więc znaleźć dwudziestu zawodników. W porównaniu do pierwszego ligowego meczu, w dwudziestce zanosi się zatem na dwie zmiany: Owczarka zastąpi Fabio Nunes, a miejsce Malca zajmie wracający do zdrowia Daniel Tanżyna.

Przewidywana kadra Widzewa na mecz z Zagłębiem:

Bramkarze
Konrad Reszka, Jakub Wrąbel

Obrońcy
Filip Becht, Tomasz Dejewski, Michał Grudniewski, Krystian Nowak, Fabio Nunes, Patryk Stępiński, Daniel Tanżyna, Paweł Zieliński

Pomocnicy
Karol Danielak, Radosław Gołębiowski, Marek Hanousek, Kacper Karasek, Dominik Kun, Juliusz Letniowski, Mateusz Michalski, Abdul Aziz Tetteh

Napastnicy
Bartosz Guzdek, Paweł Tomczyk

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
27
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x