Oświadczenie Widzewa po środowym Walnym
16 listopada 2016, 22:10 | Autor: RyanPoniżej prezentujemy pełne oświadczenie Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź po Walnym Zgromadzeniu Członków, jakie odbyło się w środowy wieczór.
Obecnie Zarząd Stowarzyszenia stanowią: Remigiusz Brzeziński, Piotr Furmaniak, Piotr Pietrasik, Tomasz Tomczak, Konrad Walczak oraz Przemysław Klementowski, który pozostaje Wiceprezesem Zarządu. Rafał Krakus został upoważniony do reprezentowania Stowarzyszenia w kontaktach z mediami.
Nowy Zarząd kontynuuje działania zmierzające do dalszego rozwoju klubu zarówno na płaszczyźnie sportowej, jak i organizacyjnej. W oparciu o uchwałę podjętą na Walnym Zgromadzeniu, Zarząd powoła w najbliższym czasie spółkę kapitałową, której głównym udziałowcem będzie Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź. Walne Zgromadzenie uznało, że do czasu pozyskania partnera kapitałowego funkcja Prezesa Zarządu nie zostanie obsadzona.
Jednocześnie Walne Zgromadzenie wyraża podziękowania ustępującym członkom Zarządu za wysiłki i wkład w odbudowę Widzewa. Wyrażamy przekonanie, że ze względu na ambitne cele dalszego rozwoju klubu zarówno w wymiarze sportowym, jak i organizacyjnym, konieczne było poszerzenie składu Zarządu klubu.
Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska