Widzewska rodzina pożegnała Marka Piętę
16 listopada 2016, 16:59 | Autor: RyanWidzewska rodzina pożegnała dziś jednego ze swoich przyjaciół. Na Cmentarzu Rzymskokatolicki pw. Wszystkich Świętych w Łodzi pochowano ŚP. Marka Piętę. Byłego napastnika Widzewa na przełomie lat 70 i 80.
Piętę żegnała dziś jego najbliższa rodzina, przyjaciele, współpracownicy oraz kibice. Nie zabrakło także delegacji klubu, w skład której weszli m.in.: członek zarządu Przemysław Klementowski, trener Tomasz Muchiński, kierownik Marcin Pipczyński oraz piłkarze Marcin Kozłowski, Przemysław Rodak, Michał Czaplarski czy Maciej Szewczyk.
W ostatniej drodze zmarłego, który po zakończeniu kariery piłkarskiej przewodził Stowarzyszeniu Byłych Piłkarzy Widzewa oraz Polskiemu Związku Piłkarzy, towarzyszyli też m.in. Andrzej Kretek, Rafał Pawlak czy radny Rafał Markwant. Obecny był także wieloletni przyjaciel ŚP. Pięty – Sławomir Kowalewski, znany łódzki muzyk.
Niebawem na WTM galeria z dzisiejszych uroczystości pogrzebowych. Spoczywaj w pokoju!
Foto: widzew.com








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska