Zwycięstwo juniorów na koniec jesieni

16 listopada 2016, 16:18 | Autor:

widzew_1998-1999

Drużyna juniorów starszych Widzewa zwycięstwem zakończyła rundę jesienną sezonu 2016/2017. Piłkarze Jakuba Grzeszczakowskiego pokonali w niedzielę Pelikan Łowicz i ostatecznie uplasowali się na drugim miejscu.

Pierwsza połowa nie zapowiadała wcale łatwej wygranej. Do przerwy 1:0 prowadzili gospodarze, jednak po zmianie stron widzewiacy wzięli się do roboty. Zaaplikowali Pelikanowi aż pięć bramek, tracąc tylko jedną. Warto zaznaczyć, że w spotkaniu wystąpiło czterech piłkarzy z rocznika 2000!

Rundę jesienną łodzianie zakończyli tuż za Wartą Sieradz. Jak już jednak pisaliśmy, wiosną wyniki zostaną wyzerowane i cała zabawa zacznie się na nowo. Tym razem stawką będzie już awans do baraży, poprzez które można będzie dostać się do Centralnej Ligi Juniorów.

Pelikan Łowicz – Widzew Łódź 2:5 (1:0)
Gole dla Widzewa: 47′ Oliński, 56′ Saliński (k), 60′ Brochocki, 65′ Pruszkowski 72′ Miasopust

Uszyński (70′ Piotrowski) – Miasopust, Janowski, Reszta, Małowski – Oliński (Podgrodzki), Gosik (80′ Podlewski), Brochocki, Saliński (70′ Tarczyński), Amroziński (65′ Borczyński) – Mąkosza (57′ Pruszkowski)