Piłka z autografem Bogusza trafiła na licytację dla Lenki!

21 lutego 2021, 21:30 | Autor:

Rozpoczynamy kolejną licytację w ramach pomocy sześcioletniej Lence Stępień, która walczy z nieuleczalnym zespołem Retta. Ponownie trafił na nią bardzo ciekawy gadżet związany z Widzewem Łódź, a całkowity dochód z jego sprzedaży przekazany zostanie na wsparcie dziewczynki!

Tym razem do zdobycia jest piłka z oryginalnym autografem Daniela Bogusza, a także podstawka wykonana przez firmę Laser Kendo Factory! Gażdet przekazany został przez byłego obrońcę łodzian przy współpracy z Widzewską Emigracją, czyli fan clubem zrzeszającym kibiców czerwono-biało-czerwonych z Wysp Brytyjskich.

Licytacja rozpoczęła się właśnie na naszym profilu na Facebooku od kwoty 100 złotych. Potrwa do czwartku, 25 lutego, do godziny 19:10. Oferty składać można w komentarzach pod zamieszczonym poniżej postem. Zachęcamy do wzięcia udziału, bo pieniądze przekazane zostaną na bardzo potrzebny cel – pomoc dziewczynce.

Lenka cierpi na zespół Retta – nieuleczalną chorobę, z powodu której dzieci cofają się w rozwoju: przestają chodzić, ruszać rękami czy mówić. Aby opóźnić postęp tego schorzenia, niezbędna jest rehabilitacja. Rodzice nie są w stanie pokryć jej kosztów z własnej kieszeni, dlatego zdecydowali się poprosić o pomoc. Wsparcia można udzielić TUTAJ.

Foto: Wiktor Komorowski / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x