Piłkarz pod lupą WTM – Antoni Klimek

12 marca 2024, 10:54 | Autor:

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi danymi liczbowymi, jakie w niedzielnym spotkaniu 24. kolejki Ekstraklasy z Legią Warszawa osiągnął pomocnik Widzewa, Antoni Klimek. Mecz zakończył się zwycięstwem czerwono-biało-czerwonych 1:0.

Statystyki pochodzą z platformy skautingowej Wyscout oraz serwisu Ekstrastats.

Aby powiększyć obraz z danymi, wystarczy w niego kliknąć:

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tommy
4 miesięcy temu

Ja nie o Antku. Chciałem napisać ciepłe słowo o Zielu. Chłopak daje rade w tej rundzie, a juz na 100% jest na dziś lepszym wyborem niż Kastrati. Pewnego progu już nie przeskoczy. Ale mając zdrowego Mato i Ziela w solidnej formie, można być względnie spokojnym :)

Bartek80
Odpowiedź do  Tommy
4 miesięcy temu

Chyba patrzyłeś na pierwsze mecze tej rundy przez różowe okulary

nieobiektywny
Odpowiedź do  Tommy
4 miesięcy temu

Oczywiście, że można. Dopóki nie przyjedzie jakiś zespół będący w gazie i nie wrzuci Ziela na karuzelę, tak jak zrobiła to Jaga.

Max-eren
Odpowiedź do  Tommy
4 miesięcy temu

Zieliński w meczu z ległą pozytywnie zaskoczył. Dał bardzo dobrą zmianę, ogólnie był to jego najlepszy mecz od bardzo dawna.

Rob
4 miesięcy temu

Młodzieżowiec a należy mu się boiska nawet gdyby nim nie był. Brawo Antek!

Bartek80
4 miesięcy temu

Bardzo ładnie się rozwija

Smoła
4 miesięcy temu

Antek ma w sobie sporo potencjału i miło patrzeć jak nam się rozwija. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jego entuzjazm i energia, której już tak nie widzę u reszty młodzieży. Chłopcom potrzeba mentalnego boosta, bo to ich poniesie wysoko, ku uciesze wszystkich, a tak sprawiają wrażenie poblokowanych i wycofanych.

Steffen
4 miesięcy temu

Nie da się ukryć – Antek notuje w tej rundzie ogromny systematyczny postęp. Szczególnie ładnie wygląda u niego skuteczność dryblingów/zwodów, rajdów skrzydłem, celność docentrowań i strzałów. Widać, że też nieźle ustabilizował formę. Oglądając jego grę w ostatnich meczach odnoszę wrażenie, że stylem coraz bardziej zaczyna przypominać Stefano Napoleoniego. Mocno trzymam kciuki za dalsze postępy!

Max-eren
4 miesięcy temu

Brawo Antek Klimek! Rośnie nam Pan Piłkarz. Szczerze mówiąc pamiętam jak był krytykowany, jaki był nierówny, zagrał kilka spotkań, w których był niewidoczny, albo grał słabo, fantastyczny występ z Lechem, później znów słabo. Teraz wyrasta na jednego z liderów. Trzeba zaufać trenerowi Myśliwcowi. Czasem posadzi Antka na ławce, a kibice od razu mają pretensje dlaczego zamiast Antka gra Dawid Tkacz. Być może to jest sposób na to, aby Antka budować. Czasem dać mu odpocząć, dać mu wejść z ławki. Chłopak wygląda coraz lepiej. Wierzę, że niebawem podobny progres zauważymy w przypadku Dawida Tkacza, wierzę w ten zespół i trenera Myśliwca,… Czytaj więcej »

Last edited 4 miesięcy temu by Max-eren
9
0
Would love your thoughts, please comment.x