Ruszyły przygotowania do meczu z „Pasami”

12 marca 2024, 13:38 | Autor:

Wtorkowym treningiem drużyna Widzewa rozpoczęła przygotowania do spotkania 25. kolejki Ekstraklasy. Pierwsze zajęcia w mikrocyklu miały tradycyjnie charakter otwarty dla mediów i kibiców, a pojawiło się na nim dwudziestu pięciu graczy.

Sztab szkoleniowy nie ma dziś do dyspozycji kompletu zawodników. Nieobecni są m.in. podstawowy golkiper łodzian, czyli Rafał Gikiewicz, który w niedzielę po raz drugi zachował czyste konto, oraz Lirim Kastrati. Powodów ich absencji nie znamy. Wiadomo natomiast, dlaczego na Łodziance nie pojawił się Jordi Sanchez. Napastnik w ubiegłym tygodniu doznał urazu mięśniowego i musiał opuścić spotkanie z Legią Warszawa. Jak informowały klubowe media w niedzielę, chodzi o problem z udem, a długość przerwy w grze nie została dotąd określona. Brakuje także Juana Ibizy, który – jak to określono – jedynie prewencyjnie opuścił murawę podczas meczu pucharowego w Krakowie. Do dziś nie wrócił jednak na boisko.

Jak zdążyliśmy się przyzwyczaić, z pierwszym zespołem nie pracują nadal kontuzjowany Juljan Shehu, a także Hubert Lenart i Filip Przybułek, występujący w rezerwach. Na trening Daniel Myśliwiec zaprosił natomiast bramkarza Oliwiera Józwika oraz napastnika Kamila Andrzejkiewicza. Obaj już wcześniej pojawiali się na zajęciach „jedynki”.

W kolejnych dniach widzewiacy będą kontynuować mikrocykl przed wyjazdem do Krakowa. Piłkarze udadzą się tam już w piątek, a starcie o punkty z Cracovią odbędzie się wczesnym sobotnim popołudniem.

Kadra Widzewa na wtorkowym treningu:

Bramkarze
Oliwier Józwik, Ivan Krajcirik, Jan Krzywański, Jakub Szymański

Obrońcy
Andrejs Ciganiks, Paweł Kwiatkowski, Mato Milos, Luis Silva, Serafin Szota, Paweł Zieliński, Mateusz Żyro

Pomocnicy
Fran Alvarez, Kamil Cybulski, Ignacy Dawid, Noah Diliberto, Antoni Klimek, Dominik Kun, Marek Hanousek, Sebastian Kerk, Fabio Nunes, Bartłomiej Pawłowski, Ernest Terpiłowski, Dawid Tkacz

Napastnicy
Kamil Andrzejkiewicz, Imad Rondić

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
4 miesięcy temu

Super,że Sebastian Kerk brał udział w dzisiejszych zajęciach……

Rysiek
4 miesięcy temu

Ktoś ma jakąś informację czy Kerk ćwiczy na pełnych obrotach

zizizuuzzuuu
Odpowiedź do  Rysiek
4 miesięcy temu

CWICZY JUZ 2 TYGODNIE ALE LEKARZ MU NIE DAŁ PAPIERU DO UBEZPIECZENIA…

Fabio
4 miesięcy temu

Juan – człowiek szkło. Bardzo dobry obrońca, ale co z tego jak cała kariera to 4 mecze zdrowy, 3 pauza, 2 mecze ok, 1 pauzy, 3 mecze gra, 2 odpoczywa i tak w kółko :(

zizizuuzzuuu
Odpowiedź do  Fabio
4 miesięcy temu

A KASTRATI LEPSZY?

Juras
4 miesięcy temu

Nikt i nic nie jest w stanie mnie przekonać do trenera Myśliwca. Tych jego wypowiedzi nie da się słuchać. To nie jest trener godny WIDZEWA. Z Krakowa trzy punkty jednak przywieźć powinnyśmy chociaż nasza gra jest daleka od ideału niestety.

Tomal1910ZGRA
Odpowiedź do  Juras
4 miesięcy temu

nikt na siłę tego nie będzie robił , polecam jednak w zeszyt wpisać te złote myśli :)

Tomek
4 miesięcy temu

czyżby brak napastników w drużynie objawia się obecnością Anrzejkiewicza?

8
0
Would love your thoughts, please comment.x