Piłkarz pod lupą WTM – Mato Milos

14 maja 2024, 10:38 | Autor:

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi danymi liczbowymi, jakie w niedzielnym spotkaniu 32. kolejki Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin osiągnął obrońca Widzewa, Mato Milos. Mecz zakończył się porażką czerwono-biało-czerwonych 1:3.

Statystyki pochodzą z platformy skautingowej Wyscout. Aby powiększyć obraz z danymi, wystarczy w niego kliknąć:

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aey
4 dni temu

No mizernie. 97 minut to tak jakby go wcale nie było.

PKS
4 dni temu

Turitsov to prawy obrońca, więc gdyby te informacje się potwierdziły, to w drugim kolejnym oknie transferowym do Widzewa trafiłby piłkarz na tę pozycję. Zimą sprowadzono Lirima Kastratiego, który jednak nie wywalczył sobie miejsca w pierwszym składzie. W ostatnim meczu na boku defensywy wystąpił Mato Milos. Według informacji Łódzkiego Sportu Chorwat ma zostać na dłużej w Widzewie.

Beka z defensensa
Odpowiedź do  PKS
3 dni temu

Siema defensens…

Kołomir
Odpowiedź do  PKS
3 dni temu

Tylko po co on ma zostawać na rezerwę teraz od braku laku będzie Kastrati lub ktoś z młodych a do grania poszukać pożądnego obrońce i dać mu wypłatę Zielińskiego i Milosa to na pewno się chętny znajdzie. Panie Wichniarek czy to naprawdę takie trudne znaleźć gościa lepiej grającego niż Milos ?? Obawiam się że według pana stabilnie będzie przedłużyć kontrakt Milosa niż wziąść się do roboty i poszukać lepszego piłkrza z jakimiś liczbami.

Last edited 3 dni temu by Kołomir
Oksymoron
3 dni temu

Szrot level hard.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x