Podsumowanie meczów Akademii Widzewa (27-28 października)

31 października 2023, 18:06 | Autor:

Za nami ligowy weekend, więc tradycyjnie pora podsumować dokonania piłkarzy Akademii Widzewa Łódź. W ostatnich dniach na murawie pokazało się osiem zespołów i trzeba przyznać, że był to czas udany, ponieważ aż siedem pojedynków skończyło się zwycięstwami.

Czwartą z rzędu wygraną odnieśli w sobotę piłkarze rezerw Widzewa Łódź. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka wygrali przed własną publicznością z Orkanem Buczek 2:1. Więcej na temat tego pojedynku można przeczytać TUTAJ. Dużo mniej szczęścia mieli juniorzy starsi czerwono-biało-czerwony. Podopieczni Łukasza Jonczyka przez pierwsze 60 minut remisowali bezbramkowo z Lechem Poznań, ale ostatecznie to rywale wygrali aż 4:0. Więcej o tej potyczce pisaliśmy TUTAJ

Bez żadnych problemów komplet oczek zainkasowali juniorzy młodsi. Ekipa Tomasza Kmiecika wygrała z Włókniarzem Pabianice aż 15:0, ale wciąż zajmuje czwarte miejsce w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej, mając wciąż do rozegrania jeden zaległy mecz. W dalszym ciągu pierwszą lokatę w swojej kategorii wiekowej utrzymują szesnastolatkowie. Zespół prowadzony przez Jakuba Grzeszczakowskiego wygrał u siebie z UKS SMS Łódź 4:0.

Pewnie przez ligową kampanie kroczą trampkarze. Tym razem łodzianie pewnie rozprawili się z Widokiem Skierniewice 6:1 i niezmiennie znajdują się na pierwszym miejscu w swoich rozgrywkach. Dużo bardziej musieli się napracować piłkarze reprezentujący zespół do lat 14, ponieważ ich batalia z TMRF Widzew zakończyła się zwycięstwem 4:3. Z jednym z lepszych przeciwników rywalizowali zaś ich o rok młodsi koledzy, którzy pokonali SPSCH Widzew 2:0. Z wygranej cieszyli się też najmłodsi widzewiacy, którzy pokonali Akademię Piłkarską 81.

Podsumowanie meczów Akademii Widzewa (27 -28 października):

Widzew II Łódź – Orkan Buczek 2:1 (Niedzielski, Tanżyna – Kaflowski)
CLJ U-19Widzew Łódź – Lech Poznań 0:4 (Dudek, Jakóbczyk, Zając, Kendzia)
U-17Widzew Łódź – Włókniarz Pabianice 15:0
U-16Widzew Łódź – UKS SMS Łódź 4:0
U-15Widzew Łódź – Widok Skierniewice 6:1 
U-14: TMRF Widzew – Widzew Łódź 3:4 
U-13Widzew Łódź – SPSCH Widzew 2:0 
U-12Widzew Łódź – Akademia Piłkarska 81, wygrana Widzewa

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x