Ponad 600 widzewiaków w Ząbkach! (video)

7 września 2017, 22:25 | Autor:

W każdym meczu wyjazdowym za drużyną Widzewa jeździ liczna grupa kibiców, będąca jej dwunastym zawodnikiem. Nie inaczej było w minioną sobotę w Ząbkach. W tej podwarszawskiej miejscowości zjawiło się 630 kibiców, pomagając w odniesieniu ważnego zwycięstwa!

Oficjalnie widzewiakom przyznano pulę 370 biletów, a nie jak wcześniej nieprawdziwie pisano, 250. Liczba wejściówek i tak okazała się jednak zbyt mała, jak na potrzeby fanów łódzkiego klubu. Z tego też powodu nie wszystkim obecnym dane było wejść do sektora gości. Pokaźna grupa musiała zostać pod bramami, mimo, że o jej wpuszczenie upominali się wszyscy obecni na stadionie Dolcanu.

Kibice Widzewa zabrali ze sobą dwie flagi („Discovery” oraz „Ludzie Honoru„), także transparent pisany cyrylicą, poświęcony kibicowi Partizana Belgrad. Doping rozpoczął się jednak dopiero od drugiej połowy, ponieważ wejście na obiekt trwało przez większą część pierwszej odsłony meczu. Goście skupiali się na wsparciu swojego zespołu, choć kilkukrotnie doszło też do „wymiany uprzejmości” z lokalnymi legionistami. Ci starali się podjąć wokalną rękawice, ale odpuścili po golu Adama Radwańskiego.Kolejną okazją do wspierana łodzian będzie mecz z Huraganem Morąg, zaplanowany na sobotę, 16 września. Wcześniej jednak „Czerwona Armia” pojawi się na własnym obiekcie. Już jutro starcie z Olimpią Zambrów!

 

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress