Poznaliśmy nazwisko potencjalnej nowej „ósemki”. To Czech!

24 lutego 2021, 13:53 | Autor:

Kilka godzin temu, za informacjami przekazanymi przez „Wyborczą”, pisaliśmy o środkowym pomocniku, który jeszcze dziś powinien zasilić barwy Widzewa Łódź. Wygląda na to, że transferem last minute będzie pochodzący z Czech Marek Hanousek – czytamy na łamach „Przeglądu Sportowego”.

29-letni piłkarz przez większość kariery związany był z Duklą Praga, w barwach której zanotował sto sześćdziesiąt pięć meczów i zdobył jedenaście bramek na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. W sezonie 2012/2013 miał też epizod w Viktorii Pilzno, z którą cieszył się nawet z tytułu mistrzowskiego, ale większość tamtych zmagań stracił przez kontuzję.

Od dwóch latHanousek gra w innym klubie z czeskiej ekstraklasy, MFK Karvina. W poprzednich rozgrywkach był jego podstawowym zawodnikiem, ale później stracił miejsce w składzie i w tym sezonie na boisku pojawił się tylko sześciokrotnie. Teraz były młodzieżowy reprezentant Czech karierę najprawdopodobniej będzie kontynuował w Widzewie.

Jak poinformował „Przegląd Sportowy”, a niedługo później potwierdził to również klub za pośrednictwem swojego Twittera, Hanousek dotarł już do Łodzi i obecnie przechodzi testy medyczne. Jeżeli nie wykażą one żadnych nieprawidłowości, to w najbliższych godzinach powinien zostać nowym graczem czerwono-biało-czerwonych. Szóstym tej zimy.

Foto: fkdukla.cz

Subskrybuj
Powiadom o
63 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
63
0
Would love your thoughts, please comment.x