Poznaliśmy termin meczu w Zambrowie

31 stycznia 2018, 13:41 | Autor:

Powoli poznajemy dokładny kształt terminarza meczów Widzewa w rundzie wiosennej. Kilka dni temu klub ogłosił daty wszystkich spotkań domowych, teraz zaś pojawiła się informacja o jednym z wyjazdów.

Terminy swoich gier do Podlaskiego Związku Piłki Nożnej przekazała Olimpia Zambrów. Widzewiacy na Podlasie udadzą się w sobotę, 21 kwietnia. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany został na godzinę 16:00.

Mecz z Olimpią w rundzie jesiennej był jednym z trudniejszych dla piłkarzy Widzewa. Łodzianie przez 90 minut bili głową w mur, nie mogąc w żaden sposób sforsować obrony zambrowian. Udało im się to dopiero w pierwszej minucie doliczonego czasu gry, gdy gola strzelił rezerwowy Kacper Falon. Oby wiosną obyło się bez podobnego horroru!