Premierowy gol Przybylskiego na Wyspach Owczych

6 sierpnia 2018, 19:31 | Autor:

Świetnie rozpoczął swoje wypożyczenie na Wyspy Owcze Michał Przybylski. Najpierw 20-latek dwukrotnie zagrał z Besiktasem w Lidze Europy i, zwłaszcza w pierwszym meczu, był wyróżniającą się postacią. Dziś z kolei zadebiutował w lidze.

Jego klub, B36, mierzył się w 17. kolejce farerskiej Betri deildin menn z TB/FC Suðuroy/Royn. Wyjazdowe starcie rozpoczęło się lepiej dla rywali, którzy zdobyli pierwszą bramkę w 37. minucie. Tuż przed przerwą goście jednak wyrównali, a gola strzelił właśnie Przybylski! W drugiej połowie żadnej z drużyn nie udało się już pokonać bramkarza rywali i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Przybylski rozegrał pełne 90 minut. Jego drużyna zajmuje w tabeli farerskiej ligi piąte miejsce i ma do lidera aż czternaście punktów straty. W następnej kolejce B36 podejmie EB/Streymur. Mecz odbędzie się w piątek.