Przed meczem z Pogonią ponownie zaświeci widzewska choinka

10 grudnia 2023, 09:00 | Autor:

Świętuj nadejście Świąt Bożego Narodzenia z Widzewem! W dniu 16 grudnia o godzinie 15:30, tuż przed meczem z Pogonią Szczecin, zaświeci się w czerwono-biało-czerwonych barwach widzewska choinka.

Na widzewiaków tego dnia czeka mnóstwo atrakcji. Rozstawiona będzie świąteczna scena, którą odwiedzi święty Mikołaj. Punktem kulminacyjnym przedmeczowej integracji z Pogonią Szczecin będzie uroczyste odpalenie lampek na Widzewskiej Choince – drzewku, które już od sześciu lat rok po roku błyszczy tuż obok herbu klubu.

Klubowa tradycja rozpoczęła się po otwarciu nowego stadionu. Widzewska społeczność każdego roku spotyka się pod stadionem, aby wspólnie podziwiać odpalenie symbolu świąt Bożego Narodzenia w widzewskich, czerwono-biało-czerwonych barwach.

Dla wszystkich kibiców przygotowane zostaną dedykowane śpiewniki, które pomogą przy wspólnym kolędowaniu. Obok budynku klubowego stanie scena, na której odbędą się koncerty, a także konkursy. Nie zabraknie wystąpień przedstawicieli władz klubu, z Tomaszem Stamirowskim i Michałem Rydzem na czele. Na scenie pojawi się także Mirosław Tłokiński – informuje strona widzew.com.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tym wydarzeniu!

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rafi
6 miesięcy temu

Pod choinkę wygrana z Pogonią !!

Tomek
Odpowiedź do  Rafi
6 miesięcy temu

Trzy bombki wskazane … i chciałbym kiedyś z portowcami pójść na Robotnicze w miłej atmosferze.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x