Przedstawiamy nowy plebiscyt – WTM Awards 2019!
17 grudnia 2019, 21:00 | Autor: Redakcja
Portal WidzewToMy.net ma przyjemność ogłosić nowy plebiscyt, który miejmy nadzieję stanie się stałym punktem na zakończenie każdego roku kalendarzowego. Już wkrótce, z Waszą pomocą, przyznamy historyczne, bo pierwsze nagrody pod nazwą WTM Awards!
Nazwa naszej zabawy nawiązuje do znanych na całym świecie nagród w dziedzinie teledysków. Widzewskie Trofea Mistrzów – WTM Awards 2019, bo tak brzmi pełna nazwa plebiscytu, swoim zasięgiem obejmować będzie cały mijający rok. Skupiać będziemy się jednak na wydarzeniach pozytywnych, których w mijających dwunastu miesiącach na szczęście nie brakowało.
Wkrótce przedstawimy kibicom nominacje naszej Redakcji do WTM Awards 2019 w ośmiu kategoriach, wybór zwycięzcy pozostawiając jednak Wam. Przez najbliższe tygodnie na łamach WTM pojawiać się będą ankiety, a każda z nich trwać będzie pięć dni. W ten sposób wyłonionych zostanie ośmiu laureatów, których ogłosimy na koniec zabawy.
Wyniki ankiet będą przez cały czas trwania głosowania nieznane dla uczestników, aby moment ich przedstawienia był ciekawszy. Po ogłoszeniu rezultatów, zwycięzcom (lub ich reprezentantom) wręczymy pamiątkowe wyróżnienia, w formie oprawionych grafik. O tym, kiedy to się stanie, poinformujemy później.
Przedstawienie wszystkich kategorii nastąpi w środowy wieczór. Już teraz zachęcamy do wspólnej zabawy i pomocy w wyborze laureatów!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
A może by wznowić Twardego Kibola z Młyna ? :d
Twardy Kibol wyjechał na długi urlop w tropiki. Ale wróci :)
PDW?
Nie no, normalny urlop. Chłopu też się coś od życia należy!
Niech wraca i pisze
I tak waidomo ze wygra Kazimierowicz skoro typuje redakcja, drugi Michalski wiec na nic plebiscyt:)
A może by tak nauczyć się czytać zasady ze zrozumieniem? :)
wygra Podaj DO Wolsztyna hahahaha
Zaczynamy przesadzać znowu…Jeszcze nic wielkiego zawodnicy ani klub nie osiągnęli, a zaczynamy się nosić jakbyśmy się zakwalifikowali do wiosennej fazy flay-offów w pucharach. Lodu na głowę…
To tylko zabawa ;)