Przygotowania do Rakowa ruszają w środę
19 września 2022, 13:04 | Autor: Bercik
Po sobotniej wygranej ze Stalą Mielec, piłkarze Widzewa dostali trzy dni wolnego. Przygotowania do następnego spotkania z Rakowem Częstochowa ruszą w środę – czytamy na łamach oficjalnej witryny widzew.com.
Środowe zajęcia zaplanowano na popołudnie. Po zbiórce, pierwsze zajęcia odbędą się w siłowni, a o godzinie 17:50 rozpocznie się trening na boisku naturalnym w ośrodku na ul. Małachowskiego. Ta jednostka treningowa będzie otwarta dla publiczności.
W czwartek w godzinach porannych zawodnicy ponownie będą trenować na Łodziance. Po treningu został zaplanowany wspólny obiad i odnowa biologiczna. W piątek i sobotę treningi widzewiacy będą odbywać w ośrodku na ul. Małachowskiego, zaś w niedzielę zaplanowano grę wewnętrzną na murawie „Serca Łodzi”.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Te dwa tygodnie potrzebne są zwłaszcza lekarzom i rekonwalescentom. Lista jest długa: Pawłowski, Terpiłowski, Hanousek, Nunes, Shehu, Żyro no i Wrąbel.
Będzie dobrze nic się mordo nie martw
Dzięki Wasiu od razu mi lepiej. Pozdro
Niech wracają kontuzjowani bo wyjściowy skład jakim chciał grać Janusz się rozleciał… 5 z 11 którzy zaczynali od początku nie może grać… Żaden inny zespół nie ma takich problemów w tym momencie!
Tym bardziej szacunek za dwa ostatnie mecze :) <3
(ale na dłuższą metę będzie tak ciężko dalej punktować)
akurat tutaj to szanse jak 1/5 i to na mobilizacji… zobaczymy
remis w ciemno a jak wygraja to przy 3 wzmocnieniach na wiosne puchary