PZPN jeszcze dziś wykluczy Widzew ze swoich struktur?
1 lipca 2015, 09:56 | Autor: RyanKierowany przez Sylwestra Cacka Widzew nie ma już szans na licencję, ani w II lidze, ani nawet w III lidze. Jak się dowiedzieliśmy, dziś w Polskim Związku Piłki Nożnej mogą zostać wznowione obrady Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych. Definitywnie „zgasi” ona światło w klubie.
Do Komisji nie dotarły ostatecznie potwierdzenia uregulowania należności, ani też żadne nowe ugody z wierzycielami. W związku z tym w PZPN przyjęli, że Widzew odstępuje od starań o licencję. Bez niej zostanie wykluczony ze struktur związkowych. Możliwe, że takie konsekwencje będzie mieć dzisiejsze posiedzenie, które będzie jedynie formalnością. Choć sama Komisja Odwoławcza takich kompetencji nie ma.
Jeszcze wczoraj wieczorem do WTM dotarły informacje, że działacze RTS jednak wysłali jakieś dokumenty (nie wiadomo jakie), ale członkowie Komisji i osoby blisko nich nic o tym nie wiedzą lub nie chcą powiedzieć. Być może, że była to po prostu informacja o rezygnacji z walki o II ligę. Jeżeli jednak to kolejny fortel właściciela, jeszcze może być wesoło. Choć mało kto uwierzy w taki obrót sprawy.








Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Wisła Płock
Zagłębie Lubin
GKS Katowice
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Lechia Gdańsk
Korona Kielce
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Cracovia
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska