Radomiak – Widzew (foto) cz. I

29 sierpnia 2020, 17:08 | Autor:

Zapraszamy do oglądania pierwszej galerii zdjęciowej z sobotniego meczu pomiędzy Radomiakiem Radom a Widzewem Łódź. Inauguracja nowego sezonu nie wypadła dobrze dla podopiecznych Enkeleida Dobiego, którzy przegrali aż 1:4.

Autor: Wojtek

Kliknij, aby przejść do galerii

13 komentarzy
Marcin Teodor
3 lat temu

Po pierwszym meczu nic nie da się powiedzieć. 3 szmaty Pawłowskiego i niewykorzystane 2 setki. Różnie mogło być.
Zatorowcy po dwóch kolejkach poprzedniego sezonu byli w czołówce skończyło się rekordowo małą ilością punktów na koniec sezonu.
Dajmy spokój piłkarzom, niech pracują w spokoju i przygotowują się do najważniejszego meczu od kilku lat.
Wygrać derby a potem to już z górki.

Piotr.Z
Odpowiedź do  Marcin Teodor
3 lat temu

Przykro to powiedzieć, ale gdyby nie Pawłowski to może byłby remis. Choć przecież nie tylko on jest winny, cała drużyna w II połowie zagrała fatalne zawody. A boki obrony tragicznie.

Noname
3 lat temu

Problem derbów jest taki, że są za wcześnie :/. Szkoda, że nie w jakiejś 10 kolejce.

Mario72
3 lat temu

Czyli mamy lidera a dokładnie Pawłowski został liderem klasyfikacji wpuszczonych bramek pomiędzy nogami. Po prostu Miszcz ten nasz bramkarzyna. Za taką kasę i w tym klubie, takich błędów NIE WYBACZA SIĘ.

Zygmunt
3 lat temu

Z przyzwoitym bramkarzem nie musieliśmy tego przegrać.

Odpowiedź do  Zygmunt
3 lat temu

Czyli z Wolanem?

Wiesiek z Wiśniowej Góry
3 lat temu

na chłodno…
Pawłowski = pierwszy słaby mecz w Widzewie,trudno.
Kosakiewicz to już kryminał,padlina z poprzedniego sezonu.
Gość od stałych fragmentów powinien grać w srodku pomocy a nie na prawej obronie.
Chorwat cienki narazie…
Ojama „atleta” jak zwykle dno.
jak bysmy wykorzystali setki w pierszej połowie było by 3-0 a tak jak stare powiedzenie…

cuccuredu
Odpowiedź do  Wiesiek z Wiśniowej Góry
3 lat temu

Pawłowski pierwszy słaby mecz w Widzewie?Całą wiosnę słaby i nie wiedzieć dlaczego przyspawany do linii.Ławka wskazana.

Zygmunt
Odpowiedź do  cuccuredu
3 lat temu

I tutaj zgadzam się w 100%.

Piotr.Z
3 lat temu

Jeśli z lewą obroną nic już nie da się zrobić, to koniecznie dobry prawy obrońca jest niezbędny. Nawet nie tani. Nie wiem czy taki właśnie jest Stępiński. Doceniając grę ofensywną Kosy, to jednak na prawej potrzebny obrońca, a nie ktoś, kto daje się ogrywać jak dziecko.

3 lat temu

już widze te uśmiechnięte ryje w poniedziałek w pracy..

cuccuredu
3 lat temu

Pawłowski ławka wskazana.Zawiodła skuteczność,bo wtedy wynik byłby korzystny.

Paweł
3 lat temu

Pawłowski zawalił mecz, ale w drugiej połowie piłkarze tym bardziej powinni się zaangażować i walczyć o strzelanie goli, a tego nie było. Nie było walki, nic się nie układało, gra się nie kleiło i tu jest problem. Wierzę w to, że ta gra z czasem się ułoży i mam nadzieję, że to nastąpi w krótkim czasie.