Radomiak – Widzew (składy)
6 października 2018, 14:30 | Autor: Kamil
Właśnie poznaliśmy składy, w jakich na boisko wybiegną dziś piłkarze Widzewa i Radomiaka Radom. W porównaniu do meczu sprzed tygodnia, trener Radosław Mroczkowski zdecydował się na dokonanie w jedenastce łodzian jednej zmiany.
Od pierwszej minuty spotkanie rozpocznie Maciej Kazimierowicz, dla którego będzie to pierwszy występ po przerwie spowodowanej kontuzją. Pomocnik w wyjściowym składzie zmienił Simonasa Pauliusa. Litwin z powodu urazu w ogóle nie pojechał z drużyną do Radomia, a także zrezygnował z powołania na mecze swojej reprezentacji w Lidze Narodów.
W ataku szkoleniowiec łodzian ponownie zdecydował się na grę Przemysławem Banaszakiem i Filipem Mihaljeviciem. Na ławce jest trzeci napastnik, Daniel Świderski. Dla niego to również powrót do osiemnastki po kontuzji. W odwodzie pozostaje także Daniel Mąka, który dał świetną zmianę w zeszłotygodniowej potyczce z Siarką Tarnobrzeg.
Składy na mecz:
Radomiak:
Haluch – Klabnik, Karwot, Świdzikowski – Mikita, Makowski, Szuprytowski, Kaput Wawszczyk – Bruno, Leandro
Rezerwowi: Kochalski – Winsztal, Filipowicz, Suchanek, Rolinc, Pietroń, Sokół
Widzew:
Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pięczek – Michalski, Kazimierowicz, Kristo, Gutowski – Banaszak, Mihaljević
Rezerwowi: Humerski – Kamiński, Gibas, Ameyaw, Zuziak, Mąka, Świderski





Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Do boju RTS,uważnie w obronie i kontry.Nie odsłaniające się mocno to nic wam nie zrobią.Tylko z kontry Radom jest mocny.RTS KING.
Znowu bezproduktywny Kaziu
Ty chyba inne mecze oglądasz. ;)
Chyba tak albo inne pojęcie o piłce mamy.Tym bardziej po kontuzji , zero odbiorów max jeden na mecz (defensywny) , brak podań prostopadłych , Litwin może za rewelacyjnie nie wygląda z trybun ale gra odpowiedzialnie taktycznie ma przechwyty ,nie ucieka od gry oraz asekuruje obrońców a Kaziu tego nie ma . Oby to nam bokiem nie wyszło ,wolałbym Gibasa zamiast Kazimierowicza podczas gdy Litwin ma kontuzje
Człowieku możesz nie lubić Kazimierowicza ale głupot nie wypisuj.Nikt na boisku nie gra bezbłędnie on daje dużo więcej na plus niż na minus.
Nie to ze nie lubię po prostu irytuje mnie jego gra i dla mnie nic nie wnosi do drużyny po zapodaniami do tyłu i w poprzek
Nie no sory tak mogles pisac w zeszlym sezonie za smudy, teraz kazik to inny piłkarz. Spokój w rozegraniu i swietne przerzuty w szerz boiska, ale kazdy moze miec swoje zdanie.
Dobry skład
Kazik i Sylwestrzak dzisiaj najlepsi.