Raport kartkowy przed meczem z Radomiakiem
6 października 2018, 08:27 | Autor: Kamil
Trzech zawodników Widzewa otrzymało żółte kartki podczas ubiegłotygodniowego meczu z Siarką Tarnobrzeg. Dla Daniela Mąki i Filipa Mihaljevicia było to pierwsze napomnienie w tym sezonie, a dla Marcina Kozłowskiego – drugie.
Prawy obrońca łodzian dołączył tym samym do liderów klasyfikacji kartkowej. Obok „Cinka”, dwa razy przez sędziego ukarani zostali też Sebastian Kamiński, Dario Kristo i Radosław Sylwestrzak. Wszyscy muszą na siebie uważać w kolejnych meczach. Tuż za pierwszą czwórką, z jedną żółtą kartką, znajduje się aż dwunastu zawodników.
Piłkarze dzisiejszego rywala widzewiaków, Radomiaka Radom, otrzymali do tej pory 24 „żółtek”. Najwięcej, po cztery, mają Damian Jakubik i Maciej Świdzikowski. Ten pierwszy przeciwko Widzewowi będzie musiał pauzować.
Żółte kartki w Widzewie:
2 – Sebastian Kamiński, Marcin Kozłowski, Dario Kristo, Radosław Sylwestrzak
1 – Robert Demjan, Kacper Falon, Mikołaj Gibas, Konrad Gutowski, Maciej Kazimierowicz, Nika Kwantaliani, Daniel Mąka, Filip Mihaljević, Simonas Paulius, Daniel Świderski, Tomasz Wełna, Patryk Wolański







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska