Radowicz wrócił do Widzewa. W nowej roli!

29 listopada 2017, 20:04 | Autor:

Historię Damiana Radowicza zna chyba każdy kibic Widzewa. Utalentowany pomocnik musiał przedwcześnie przerwać karierę piłkarską ze względu na poważne problemy ze zdrowiem. Niedawno wrócił na Piłsudskiego w nowej roli!Film, w którym ukazana jest codzienna walka byłego widzewiaka o powrót do sprawności, ma już swoje lata. Swego czasu osiągnął sporą popularności i w serwisie YouTube ma już przeszło pół miliona wyświetleń. Jakie zmiany zaszyły u Radowicza od czasu jego publikacji przed trzema laty? Najważniejsze, że 27-latek nie poddał się i obrał nową drogę – został specjalistą od przygotowania fizycznego.

Od niedawna właśnie taką funkcję pełni on w Akademii Widzewa. Nie tylko dba o fizyczną formę młodych piłkarzy, ale także o ich podejście mentalne do futbolu i wprowadza ich w tajniki zdrowego żywienia. Do klubu trafił po rozmowie z Andrzejem Kretkiem i akceptacji ze strony Przemysława Klementowskiego. „Przedstawiono mi jego propozycję i trudno było odmówić” – mówił prezes RTS.

Damian Radowicz ma bardzo ambitne plany. „Chciałbym wychować przyszłego reprezentanta Polski” – mówi z pełną powagą. Pocieszające jest to, że w Widzewie zatrudniani są ludzie noszący klub w sercu. Zwłaszcza, gdy są to specjaliści w swoich dziedzinach.


Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x