Raport kartkowy przed meczem z Olimpią

3 listopada 2018, 08:34 | Autor:

Nie będą zbyt dobrze wspominać meczu z GKS Bełchatów piłkarze Widzewa. Otrzymali oni w nim aż dziewięć kartek – siedem żółtych i dwie czerwone! Dla Sebastiana Kamińskiego, Dario Kristo oraz Daniela Świderskiego skutkują one zawieszeniem w dzisiejszym spotkaniu.

Pierwsza dwójka wskoczyła zatem na czoło klasyfikacji kartkowej. Widzewiacy mają na swoim koncie po cztery „żółtka”, o jedno więcej niż Marcin Kozłowski Radosław Sylwestrzak. Ci defensorzy będą musieli zatem uważać w Grudziądzu, by nie wypaść na przyszłotygodniowe spotkanie z Olimpią Elbląg.

Piłkarze dzisiejszego rywala łodzian, Olimpii Grudziądz, do tej pory karani byli przez sędziego 37-krotnie. Absolutnym rekordzistą jest Donatas Nakrosius, który zgromadził już siedem żółtych kartek! Po cztery mają z kolei Przemysław Kita Ariel Wawszczyk. Oni swoje kary zawieszenia odcierpieli w poprzedniej kolejce.

Co ciekawe, do końca nie było wiadomo, czy w meczu przeciwko łodzianom może wystąpić Aghwan Papikjan. Według relacji na oficjalnej stronie internetowej gospodarzy, w ostatnim starciu z Elaną Toruń obejrzał on czwartą w sezonie żółtą kartką. Nie potwierdzał tego jednak meczowy protokół. Ostatecznie wątpliwości rozwiał trener Mariusz Pawlak – potwierdził, że zawodnik kartonika nie obejrzał i z Widzewem zagrać może.

Żółte kartki w Widzewie:

4 – Sebastian Kamiński, Dario Kristo
– Marcin Kozłowski, Radosław Sylwestrzak
2
 – Mikołaj Gibas, Konrad Gutowski, Maciej Kazimierowicz, Daniel Mąka, Daniel Świderski, Marek Zuziak
1 – Robert Demjan, Kacper Falon, Nika Kwantaliani, Mateusz Michalski, Filip Mihaljević, Simonas Paulius, Marcin Pigiel, Tomasz Wełna, Patryk Wolański

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress