Raport kartkowy przed meczem z Podbeskidziem

13 listopada 2021, 07:00 | Autor:

Dwie żółte kartki w ostatnim meczu z Miedzią Legnica zobaczyli piłkarze Widzewa Łódź. Niestety, obie obejrzała ta sama osoba, dla której było to trzecie i czwarte napomnienie w tym sezonie. Zagrożonych pauzą wciąż jest też trzech piłkarzy czerwono-biało-czerwonych.

W dzisiejszym wyjazdowym spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała zabraknie kapitana Daniela Tanżyny, który w poprzedniej kolejce dwukrotnie został ukarany przez arbitra żółtą kartką. Musi on zatem teraz pauzować z powodu nadmiaru „żółtek”. Zagrożeni taką samą ewentualnością nadal pozostają Bartosz Guzdek, Kacper Karasek i Mateusz Michalski.

Piłkarze Podbeskidzia są jedną z najostrzej grających ekip na zapleczu Ekstraklasy. Do tej pory zobaczyli bowiem aż czterdzieści dziewięć żółtych i jedną czerwoną kartkę! Najczęściej, bo sześciokrotnie, napominamy był Marko Roginić. Po jednym spotkaniu zawieszenia, dzisiaj do kadry meczowej powraca za to środkowy obrońca „Górali”, Daniel Mikołajewski.

Żółte kartki w Widzewie:

4 – Marek Hanousek, Juliusz Letniowski, Daniel Tanżyna
3 – Bartosz Guzdek, Kacper Karasek, Mateusz Michalski
2 – Karol Danielak, Tomasz Dejewski
1 – Radosław Gołębiowski, Dominik Kun, Mattia Montini, Patryk Stępiński, Jakub Wrąbel, Paweł Zieliński

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
artur
2 lat temu

Baty ze boje się aby z 4 nie dostali z takim skladem

Realista
2 lat temu

Dzięki Danielowi, Lider został w Sercu Łodzi .

Tadeo
2 lat temu

Błysnąłeś geniuszem polszczyzny i optymizmem rodem z konduktu żałobnego.Współczuję sąsiadom ,bo pewnie ciągle marsz pogrzebowy z głośników.Aaaaaameeeen!

Tadeo
2 lat temu

Dziwne, dałem odpowiedź do „artur” ,a zamieściło jako luźny wpis. Cóż, inteligentny internet wie „lepiej”. OPTYMIZMU I WIARY W ZWYCIĘSTWO I OBUDZENIE WIDZEWIAKÓW!!!

Artur
2 lat temu

Tak jak napisałem dostali 4-0 a dostałem tyle minusów z takim składem za daleko nie zajedziemy a na wyjazdach gramy katastrofalnie

5
0
Would love your thoughts, please comment.x