Raport kartkowy przed meczem ze Stomilem

19 września 2020, 08:02 | Autor:

Cztery żółte kartki w środowym pojedynku z ŁKS Łódź otrzymali zawodnicy Widzewa. Jedna z nich skutkowała przedwczesnym opuszczeniem boiska, a także pauzą za nadmiar indywidualnych napomnień.

Z powodu otrzymania czwartego kartonika w tym sezonie, jeden mecz przerwy czeka Bartłomieja Poczobuta. To właśnie środkowy pomocnik czerwono-biało-czerwonych musiał zejść w środę z murawy wcześniej. Oprócz niego, w 65. Derbach Łodzi ukarani zostali także Krystian Nowak oraz Mateusz Michalski.

Piłkarze Stomilu Olsztyn w pierwszych trzech kolejkach zobaczyli do tej pory sześć żółtych kartek. Żaden z piłkarzy z Warmii nie ma więcej niż jednego „żółtka”. Wszyscy są do dyspozycji trenera Adama Majewskiego. W poprzednich rozgrywkach rekordzistą – z dwunastoma napomnieniami – był nieobecny już w klubie Wojciech Hajda.

Żółte kartki w Widzewie:

4 – Bartłomiej Poczobut
1
– Krystian Nowak, Mateusz Michalski, Mateusz Możdżeń, Henrik Ojamaa, Patryk Stępiński, Marcin Robak

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wiesiek z Wiśniowej Góry
3 lat temu

Poczybut już od dłuższego czasu zasługiwał na ławkę za głupie faule przez które tracimy bramki.Kosakiewicza przesunąć do pomocy. Ile my już bramek straciliśmy przez niego ze się nie wrócił, pamiętny mecz z 7egią-dwie bramki jego.

Karczi
Odpowiedź do  Wiesiek z Wiśniowej Góry
3 lat temu

Oczywiście ze tak, jest Stępiński usposobiony bardziej defensywnie ale kosa na skrzydle będzie wiatr robił i dobrze dośrodkowywał, na dp zamiast Poczobuta dać Tanzyne, nie dość ze w destrukcji popracuje to na stałym fragmencie może coś z barbary zapakuje do siatki, już wtedy wyglada to nieco inaczej- na plus

Tom87
3 lat temu

Powinien sobie zdecydowanie dłużej odpocząć, dobrze mu to zrobi.

Tomek 66
3 lat temu

Stanowski w Widzew TV jasno powiedział, że Fundambu musi grać w środku pola za napastnikami, a nie rzucać go po całym boisku. Michalski – prawe skrzydło. Któryś ze stoperów: Nowak – Grudniewski na pozycji defensywnego pomocnika. Tanżyna na stoperze. Kosakiewicza zastąpiłby Stępiński. Becht, Mleczko, Kun, Czubak, Robak zostają. Robak tylko do czasu kiedy nie wyzdrowieje Kita. Możdżeń, Ojamaa i Poczobut definitywny out. Gdyby nie trzej Hiszpanie – ŁKS też nic by nie pokazał. Oni napędzali akcje. Bierzemy przykład z mądrzejszych. Pani Prezes, idź Pani po naukę do Prezesa Salskiego. Oni co transfer to wzmocnienie. Dlaczego u nas nie pojawił się… Czytaj więcej »

Marek
Odpowiedź do  Tomek 66
3 lat temu

Poczobut to rzeźnik..

5
0
Would love your thoughts, please comment.x