Raport wypożyczonych: bez goli widzewiaków

15 maja 2019, 10:31 | Autor:

Kolejny słaby weekend mają za sobą piłkarze, przebywający na wypożyczeniach z Widzewa. Żaden z nich nie trafił do siatki, a zwycięstwa odniosły tylko drużyny kontuzjowanych graczy.

Trzy punkty straty do bezpiecznego miejsca ma przed ostatnią kolejką I ligi Bytovia Bytów. Zespół Sebastiana Kamińskiego mógł ją zmniejszyć, ale pomimo prowadzenia tylko zremisował na własnym boisku z Chrobrym Głogów. Gracz Widzewa spędził na boisku 62 minuty i został ukarany żółtą kartką.

Cały czas do gry nie wrócili Michał Miller Artur AmrozińskiSokół Aleksandrów Łódzki pewnie pokonał w weekend Sokoła Ostródę 4:0, dzięki czemu nadal utrzymuje prowadzenie w stawce. Zwyciężyła też Lechia Tomaszów Mazowiecki, która zajmuje trzecią pozycję.

Wyjazdową porażkę zaliczyli piłkarze KS Kutno. Ulegli oni Zjednoczonym Stryków, a ich szanse na awans do III ligi są już tylko iluzoryczne. Kamil Wielgus grał przez cały mecz, z kolei Grzegorz Brochocki Adrian Kralkowski pojawili się na murawie w drugiej połowie. Ten pierwszy obejrzał żółtą kartkę.

Spotkanie na szczycie sieradzkiej okręgówki zremisowała Jutrzenka Warta. Drużyna Kacpra Pipczyńskiego podzieliła się punktami z głównym rywalem w walce o IV ligęCzarnymi Rząśnia. Obrońca grał przez 90 minut.

Raport wypożyczonych (11 maja):

I liga

Sebastian Kamiński (Bytovia Bytów) – 63 minuty, żółta kartka

III liga

Artur Amroziński (Lechia Tomaszów Mazowiecki) – 0 minut (kontuzja)
Michał Miller (Sokół Aleksandrów Łódzki) – 0 minut (kontuzja)

IV liga

Grzegorz Brochocki (KS Kutno) – 28 minut, żółta kartka
Adrian Kralkowski (KS Kutno) – 33 minuty
Konrad Reszka (KS Kutno) – 0 minut
Kamil Wielgus (KS Kutno) – 90 minut

Liga okręgowa

Kacper Pipczyński (Jutrzenka Warta) – 90 minut, żółta kartka + 90 minut, dwie asysty