Raport wypożyczonych: bramka Brochockiego

16 października 2018, 08:46 | Autor:

Wypożyczony z Widzewa piłkarz znów przyczynił się do ligowej wygranej KS Kutno. Tym razem bramkę na wagę trzech punktów zdobył Grzegorz Brochocki. Do siatki ponownie nie udało się trafić z kolei Michałowi Millerowi.

Sokół Aleksandrów Łódzki podejmował w sobotę Świt Nowy Dwór MazowieckiMiller, który ma już za sobą problemy zdrowotne, wyszedł w pierwszym składzie zespołu trenera Sławomira Majak. Nie został jednak ustawiony w ataku, a na boku pomocy – czyli tam, gdzie próbowany był też w Widzewie. Aleksandrowianie przez cały mecz przeważali i ostatecznie wygrali 2:0, a 27-latek miał swoje okazje, lecz nie miał udziału przy żadnej z bramek. Dzięki zwycięstwu, Sokół zachował pozycję lidera III ligi.

Dwa spotkania w ostatnim tygodniu rozegrali piłkarze KS Kutno. W środę, w zaległym meczu okręgowego Pucharu Polski mierzyli się na wyjeździe ze Zjednoczonymi Stryków. Po regulaminowym czasie gry i dogrywce na boisku utrzymywał się bezbramkowy remis. Dopiero seria rzutów karnych zadecydowała o wygranej gości. Z jedenastu metrów do siatki trafiali między innymi Adrian Kralkowski Grzegorz Brochocki. Ten drugi rozegrał pełne 90 minut, podobnie jak Konrad Reszka. Z kolei Kralkowski wszedł na boisko po przerwie, tak samo jak Kamil Wielgus. Jedną połowę rozegrał też Artur Amroziński.

Trzy dni później zespół z Kutna czekało kolejne wyjazdowe spotkanie, tym razem już w lidze. W starciu ze Stalą Niewiadów goście mieli dużą przewagę, ale zawodziła ich skuteczność. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 37. minucie Brochocki. Napastnik przebywał na boisku przez cały mecz, wraz z jak Kralkowskim Wielgusem. Trzech pozostałych wypożyczonych z Widzewa graczy nie podniosło się z ławki rezerwowych. Podopieczni Dominika Tomczaka zajmują w tabeli IV ligi drugie miejsce, mając tyle samo punktów, co liderujący RKS Radomsko.

Z powodu przerwy reprezentacyjnej, w tym tygodniu pauzowała liga farerska, a zatem Michał Przybylski miał wolne. Na boisku nie pojawił się też Kacper Pipczyński, który wciąż nie doszedł do pełni zdrowia. Jego Jutrzenka Warta rozgromiła na wyjeździe rezerwy Warty Działoszyn aż 6:1.

Raport wypożyczonych (10-13 października):