Raport wypożyczonych: Bramka Guzdka

19 października 2022, 11:07 | Autor:

Kolejne mecze mają za sobą piłkarze Widzew Łódź, grający aktualnie w innych klubach. Nie łapali w minionych dniach zbyt wielu minut, choć na uwagę zasługuje występ Bartosza Guzdka, który zakończył weekend ze zdobyczą bramkową. Zobaczmy, jak radzili sobie w minionych dniach wypożyczeni.

Po długiej przerwie na boisko powrócił Bartosz Guzdek. Młody napastnik dostał szanse w wyjazdowym meczu Odry Opole ze Stalą Rzeszów, podczas którego wszedł na boisko w 72. minucie meczu i zdobył gola. Bramka niewiele jednak dała, bowiem opolanie przegrali ten mecz 2:4. Minuty w Termalice Nieciecza złapał też Kacper Karasek. W zremisowanym bezbramkowo starciu z Wisłą Kraków, widzewiak spędził na murawie 21 minut.

Na występ liczyć mógł również Radosław Gołębiowski. Reprezentowana przez niego Skra Częstochowa przegrała niestety z Górnikiem Łęczna 0:3 i znalazła się w strefie spadkowej I ligi. Pomocnik mógł liczyć wówczas na 25. minut gry. Komplet minut ma po tej kolejce Mateusz Ludwikowski. Bramkarz przez cały mecz bronił bramki Pogoni Nowe Skalmierzyce w wygranym 3:2 meczem z Sokołem Kleczew.

Raport wypożyczonych (15-16 października):