Raport wypożyczonych: bramka Wielgusa

29 kwietnia 2019, 12:24 | Autor:

Intensywny okres mają za sobą piłkarze wypożyczeni z Widzewa. Większość z nich grała zarówno w środę, jak i w sobotę. Na listę strzelców wpisał się jednak tylko Kamil Wielgus z KS Kutno.

Środowe spotkanie Bytovii Bytów GKS Jastrzębie Sebastian Kamiński rozpoczął na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się w drugiej połowie, ale i tak nie uchronił swoich kolegów od porażki 0:4. Dużo lepiej było w weekend. Bytowianie na własnym terenie pokonali Chojniczankę Chojnice, zaś 26-latek, pierwszy raz w tej rundzie, zagrał w pełnym wymiarze czasowym.

Dwa mecze mają za sobą też piłkarze z Kutna. Najpierw wygrali z Pelikanem II Łowicz 2:0, a później z Nerem Poddębice 3:1. W tym drugim pojedynku swoją rolę odegrał Kamil Wielgus, który zdobył gola. Co ciekawe, dla rywali trafił dobrze znany przy al. Piłsudskiego Bartosz Narożnik.  Występy pozostałych widzewiaków przeszły bez historii.

90 minut zaliczył w niedzielę Kamil Pipczyński, a jego Jutrzenka Warta rozbiła LKS Masłowice 8:0. Kontuzjowani Artur Amroziński i Michał Miller nie grali. O urazie 28-latka więcej pisaliśmy TUTAJ.

Raport wypożyczonych (24-28 kwietnia):