Raport wypożyczonych: Debiut Gołębiowskiego

14 września 2022, 17:55 | Autor:

Kolejne mecze mają za sobą piłkarze Widzewa Łódź, którzy przebywają aktualnie na wypożyczeniach w innych klubach. Na boisku stawiło się w minionych dniach trzech wypożyczonych – w tym Radosław Gołębiowski, który zadebiutował w Skrze Częstochowa. Sprawdźmy, jak wyglądały ostatnie mecze w wykonaniu widzewiaków.

Najmniej boiskowych wrażeń miał w minionym czasie Kacper Karasek. Widzewiak nie znalazł się w kadrze meczowej Termalici Nieciecza na mecz z ŁKS Łódź. Jego koledzy zakończyli  mecz remisem 1:1. Na grę mógł liczyć Bartosz Guzdek, który rozegrał ostatnie 23. minuty w meczu Odry Opole z GKS Tychy i dostał w tym czasie żółtą kartkę. Opolanie przegrali ten mecz 0:2 i znajdują się w strefie spadkowej I ligi.

Pierwszy raz od opuszczenia drużyny Widzewa, w Skrze Częstochowa zagrał Radosław Gołębiowski. Pomocnik spędził na boisku 29. minut, a jego zespół przegrał w domowym meczu z Arką Gdynia 1:2. Takim samym rezultatem zakończył się mecz Pogoni Nowe Skalmierzyce  z Olimpią Grudziądz. W przegranym przez wielkopolan meczu, przez pełne 90 minut między słupkami stał Mateusz Ludwikowski.

Raport wypożyczonych (9-11 września):