Raport wypożyczonych: Debiut Guzdka

27 lipca 2022, 13:50 | Autor:

Kolejne szanse na występy mieli w minionym tygodniu wypożyczeni piłkarze Widzewa Łódź. Na murawę wybiegł jednak tylko Bartosz Guzdek, dla którego był to debiut w tegorocznych rozgrywkach. Pozostali widzewiacy, w ten weekend na boisku się nie pojawili.

Młody napastnik wszedł do gry na dwadzieścia minut starcia Odry Opole z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Jego drużyna finalnie uległa „Góralom” 1:2. W kadrze meczowej Termaliki Nieciecza na mecz z GKS Katowice znalazł się z kolei Kacper Karasek, jednak nie było mu dane pojawić się na boisku i przebieg tego spotkania musiał obserwować z ławki. Po niezwykle przewrotnych zawodach, ostatecznie zakończyły się one wynikiem remisowym 3:3.

Na wznowienie rozgrywek cały czas oczekuje Mateusz Ludwikowski – jego Pogoń Nowe Skalmierzyce zacznie trzecioligowe zmagania w pierwszy weekend sierpnia.

Raport wypożyczonych (24-25 lipca):