Raport wypożyczonych: Pipczyński z awansem

17 czerwca 2019, 13:49 | Autor:

Dla pięciu z siedmiu wypożyczonych z Widzewa piłkarzy w miniony weekend zakończył się sezon. Najwięcej powodów do radości ma Kacper Pipczyński, którego Jutrzenka Warta awansowała do IV ligi.

Swojej świetnej passy nie mógł w sobotę kontynuować Michał Miller, ponieważ musiał pauzować za ósmą żółtą kartkę w sezonie. Pod jego nieobecność, Sokół Aleksandrów Łódzki bez problemu pokonał Victorię Sulejówek 3:0 i wciąż ma dwa punkty straty do liderującej Legionovii Legionowo.

Po długiej przerwie, do gry wrócił Artur Amroziński. Jego Lechia Tomaszów Mazowiecki po bardzo emocjonującym spotkaniu zremisowała z Ursusem Warszawa 4:4. Młody napastnik rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce, spędził na boisku 62 minuty i zaliczył asystę.

W ostatniej kolejce sezonu, KS Kutno wygrało na wyjeździe z Orkanem Buczek 4:1. Widzewiacy pojawili się na murawie w komplecie. Pełne 90 minut rozegrał Konrad Reszka, a w krótszym wymiarze wystąpili Grzegorz BrochockiAdrian Kralkowski Kamil Wielgus. Kutnianie zajęli w tabeli trzecie miejsce.

Nie doszło do skutku zaplanowane starcie Jutrzenki Warta Unią Sulmierzyce. Goście nie dojechali na miejsce, a sędzia po kwadransie oczekiwania odgwizdał koniec meczu. Wygrana walkowerem sprawiła, że zespół Kacpra Pipczyńskiego może się już cieszyć z powrotu do IV ligi!

Raport wypożyczonych (15-16 czerwca):