Raport wypożyczonych: Samobójcza bramka Piskorskiego

19 października 2020, 16:06 | Autor:

Niezbyt udanie będzie wspominał miniony weekend Kamil Piskorski. Wypożyczony z Widzewa środkowy pomocnik trafił do siatki, ale niestety do… swojej. Na boisku po dwumeczowej przerwie pojawił się z kolei Dawid Telestak.

Podobnie jak w kilku poprzednich spotkaniach, Piskorski wyszedł w podstawowym składzie Pomorzanina Toruń. W starciu z Unią Swarzędz długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Dopiero na dziesięć minut przed końcem widzewiak interweniował przy rzucie wolnym tak niefortunnie, że pokonał własnego bramkarza. Po chwili gospodarze ustalili wynik na 2:0.

Do łask trenera Dominika Tomczaka po dwutygodniowej pauzie wrócił Dawid Telestak. Pomocnik wszedł na murawę w 70. minucie pojedynku Świtu Nowy Dwór Mazowiecki z KS Kutno. Niestety, nie był w stanie zmienić jego przebiegu, a dobrze spisująca się ostatnio drużyna przegrała na wyjeździe 0:3.