Raport wypożyczonych: Tkacz znów w pierwszym składzie
14 listopada 2024, 17:37 | Autor: Michał
Jak co tydzień, aktualizujemy nasze doniesienia w temacie piłkarzy Widzewa Łódź, którzy przebywają na wypożyczeniach w innych klubach. W minionych dniach tylko jeden widzewiak miał okazję do ligowego występu. Pozostali obserwowali mecze swoich drużyn z ławki.
Na murawie w barwach Stali Mielec pokazał się Dawid Tkacz. Młody pomocnik pojawił się w wyjściowej jedenastce na mecz Stali Mielec z Puszczą Niepołomice. Na placu gry spędził 86. minut, a jego drużyna wygrała u siebie 2:0. Sam Tkacz w trakcie swojego występu wykonał 66 podań, z których 59 dotarło do adresatów. Udało mu się wykonać jedno kluczowe podanie i oddać dwa niecelne uderzenia na bramkę Puszczy.
Niestety nie mamy dobrych wieści w sprawie Ivana Krajcirika, który już od dwóch tygodni nie rywalizował na murawie. 9 listopada bramkarz przesiedział na ławce całe spotkanie Slovana Liberec z Hradecem Kralove, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Dzień później nie pojawił się w ogóle w kadrze na mecz rezerw.
Zero na liczniku minut pojawiło się również u Łukasza Plichty. Pomocnik znalazł się w kadrze na mecz Cartusii Kartuzy na mecz z Kotwicą Kórnik, ale na murawie się nie pojawił. Jego koledzy wygrali na wyjeździe 1:0.
Raport wypożyczonych (9-10 listopada):
Ekstraklasa
Dawid Tkacz (Stal Mielec) – 86 minut
Czeska Ekstraklasa
Ivan Krajcirik (Slovan Liberec) – 0 minut
III liga
Łukasz Plichta (Cartusia Kartuzy) – 0 minut







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska