Raport z wypożyczeń

28 listopada 2016, 16:17 | Autor:

Marcin_Pieńkowski

Ostatni w tym roku raport na temat sytuacji graczy Widzewa wypożyczonych do innych klubów tym razem jest dużo krótszy, niż zazwyczaj. Szansę pokazania swoich umiejętności miało w miniony weekend tylko dwóch piłkarzy.

Konrad Reszka i Joachim PabjańczykSokoła Aleksandrów Łódzki rundę skończyli już przed tygodniem. Teraz mieliśmy natomiast ostatnią tegoroczną kolejkę w IV lidze. Grał więc Ner Poddębice, a to otwierało szansę przed Marcinem Pieńkowski oraz Adrianem Kralkowskim.

Zagrał tylko ten pierwszy, zaliczając raptem dziesięć minut gry. „Pieniu” wszedł na boisko w 80. minucie przy stanie 1:0 dla gości, czyli Mechanika Radomsko. Spotkanie, które w całości z ławki rezerwowych oglądał Kralkowski, zakończyło się przegraną Neru 1:2.