Rozliczenie majowych wpłat na WOWP i konto klubu
7 czerwca 2017, 16:42 | Autor: RyanJak co miesiąc, tak i teraz, dokonano podsumowania wpłat w ramach akcji Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy. W maju kibice wpłacili nieco więcej środków, niż przed w czerwcu. To pierwsza od trzech miesięcy „zwyżka formy”.
Majowe przelewy złożyły się na kwotę ponad 15 tysięcy złotych! Poprzednim razem WOWP została zasilona kwotą o przeszło tysiąc złotych mniejszą. Mamy więc postęp u członków „Orkiestry”, ale niezbyt duży. Na sumę złożyły się wpłaty aż 533 osób, czyli największej od roku. Brawo!
Swoje podsumowanie opublikował także Widzew. Istnieje bowiem także możliwość bezpośredniego zasilenia klubowego konta. W kwietniu wpłacono 5 428 zł. Od początku działalności fani przekazali klubowi ponad pół miliona złotych!
W imieniu szefów RTS, a także stowarzyszenia OSK „Tylko Widzew” dziękujemy za wszystkie wpłaty i tradycyjnie namawiamy do kolejnych!








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska