Rozpoczęły się kolejne licytacje dla Brunona!

5 czerwca 2021, 20:30 | Autor:

Rozpoczynamy kolejne licytacje w ramach pomocy dwuletniemu Brunonowi Osłowskiemu, który walczy z poważną chorobą – dystrofią mięśniową Duchenne’a. Ponownie trafiły na nie bardzo ciekawe gadżety związane z Widzewem Łódź, a całkowity dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie na wsparcie chłopca!

Do zdobycia są unikatowe koszulka oraz piłka z oryginalnymi autografami Daniela Bogusza, które przekazane zostały właśnie przez byłego obrońcę czerwono-biało-czerwonych. Organizatorem całej akcji jest oczywiście jak zawsze Widzewska Emigracja, czyli fan club zrzeszający kibiców czterokrotnego mistrza Polski zamieszkujących Wyspy Brytyjskie.

Licytacje rozpoczęły się właśnie na naszym profilu na Facebooku od kwoty 100 złotych. Potrwają do czwartku, 10 czerwca, do godziny 19:10. Oferty składać można w komentarzach pod zdjęciami w zamieszczonym poniżej poście. Zachęcamy do wzięcia udziału, bo zebrane pieniądze przekazane zostaną na bardzo potrzebny cel, czyli pomoc w walce ze schorzeniem!


Dystrofia mięśniowa Duchenne’a jest chorobą nieuleczalną i postępującą, dlatego rodzice chcą zapewnić chłopcu jak najlepsze warunki oraz poprawić jego jakość życia. Mają przy tym nadzieję, że Bruno będzie mógł jak najdłużej poruszać się samodzielnie. Część z zabiegów rehabilitacji muszą finansować sami, co stanowi dla nich bardzo duże obciążenie. Z tego powodu gorąco zachęcamy wszystkich chęnych do wsparcia, którego udzielić można TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x