Ruszają przygotowania do meczu z Radomiakiem

16 maja 2023, 14:30 | Autor:

Przed piłkarzami Widzewa ostatni mecz wyjazdowy w bieżącym sezonie Ekstraklasy. Podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia zmierzą się w niedzielę w Radomiu z Radomiakiem. Dzisiaj rozpoczęły się przygotowania do tego spotkania.

Na wtorek zaplanowane zostały indywidualne zajęcia z systemem GPS, natomiast na boisko piłkarze RTS wybiegną jutro. Środowe zajęcia na Łodziance rozpoczną się o godzinie 11:25 i będą one otwarte dla kibiców i mediów. Również w kolejne dni łodzianie będą trenować w ośrodku przy ulicy Małachowskiego, a zajęcia w czwartek i piątek będą rozpoczynać się przed południem. Po czwartkowym treningu zaplanowano dodatkowy trening siły na boisku hybrydowym.

Przed piątkowymi zajęciami odbędzie się tradycyjny briefing z udziałem trenera Janusza Niedźwiedzia i przedstawiciela drużyny. W sobotę drużyna będzie ponownie trenować na Łodziance w godzinach popołudniowych, a po zajęciach wyjedzie na mecz do Radomia. Mecz z Radomiakiem zaplanowany został na niedzielę, a pierwszy gwizdek arbitra usłyszymy o godzinie 15:00.

Plan treningów przed meczem z Radomiakiem:

16.05 (wtorek) – indywidualne zajęcia z GPS
17.05 (środa) – otwarty trening na Łodziance (godz. 11:25)
18.05 (czwartek) –  trening na Łodziance
19.05 (piątek) – briefing prasowy i trening na Łodziance
20.05 (sobota) – trening na Łodziance i wyjazd do Radomia
21.05 (niedziela) – mecz z Radomiakiem (godz. 15:00)

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
26
0
Would love your thoughts, please comment.x