Skierniewicki Dzień Dziecka z Widzewem za nami!

9 czerwca 2024, 11:50 | Autor:

W sobotę, 8 czerwca odbył się Dzień Dziecka z Widzewem, zorganizowany przez Stowarzyszenie „Skierniewice Miasto Widzewa”, którego patronem medialnym był portal WidzewToMy.net. Atrakcji dla najmłodszych nie brakowało, a zwieńczeniem imprezy był pokaz oprawy meczowej.

Od rana w mieście można było wyczuć wielkie święto. Setki osób w widzewskich koszulkach i innych gadżetach zmierzały na teren Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Pomologicznej. Punktualnie o godzinie 10:00 rozpoczęło się całe wydarzenie. Na miejscu, fani ze Skierniewic przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych sympatyków czerwono-biało-czerwonych. Dzieci mogły bawić się na dmuchańcach, zjeżdżalniach czy ściankach wspinaczkowych.

Dla najmłodszych były dostępne również zabawki, klocki, malowanie twarzy i inne atrakcje. Na stoiskach można było się zaopatrzyć w gadżety Widzewa, w tym w koszulki oraz szaliki skierniewiczan. W międzyczasie, na sztucznym boisku, trwał Turniej Dzikich Drużyn. Dla dzieciaków nie zabrakło także różnorodnej oferty pysznej gastronomii. Na miejscu pojawili się również byli piłkarze WidzewaWiesław Surlit oraz Andrzej Grębosz. Kilka słów zabrał również spiker i rzecznik prasowy klubu, Marcin Tarociński.

Podsumowując cały ten przepiękny dzień: cieszymy się, że mogliśmy być patronem medialnym tego wydarzenia. Chylimy czoła przed członkami fan clubu Skierniewice za doskonałą robotę zrobioną podczas imprezy. Jedno jest pewne. O przyszłość tego miasta można być spokojnym!

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
beka
14 dni temu

Dzień dziecka 8 czerwca ? ,pierwsze słyszę

Magda
Odpowiedź do  beka
14 dni temu

Dzień Dziecka jest cały rok

pytanie
14 dni temu

Dlaczego Widzew nie organizuje turniejów kibicowskich w Łodzi ??? Czy nawet innych imprez typu dzień dziecka a jak juz to sporadycznie a wszystkie głownie sa poza Łodzią.

Admin
Odpowiedź do  pytanie
14 dni temu

Główny dzień dziecka był przecież tydzień temu. Właśnie w Łodzi, na ChKS. Wtedy był też turniej kibicowski.

pytanie
Odpowiedź do  Michał
14 dni temu

Ja piszę o takim turnieju gdzie przyjeżdżają zgody itp a nie o jakimś tam osiedlowym .Coś jak kiedyś na ChKS tylko że w hali

5
0
Would love your thoughts, please comment.x